+48 601 632 601
/ Najnowsze / Do 29 marca Robyg rozważy emisję obligacji serii PA na 200 mln zł lub więcej

Do 29 marca Robyg rozważy emisję obligacji serii PA na 200 mln zł lub więcej

Robyg

Robyg

Robyg SA rozważa wyemitowanie w terminie do 29 marca 2018 r., w ramach programu do maksymalnej kwoty 400 mln zł, niezabezpieczonych obligacji serii PA do kwoty 200 mln zł (która może zostać podwyższona na podstawie decyzji spółki), podał Robyg. Termin zapadalności wyemitowanych obligacji będzie wynosił 5 lat od dnia emisji.

„Emisja obligacji serii PA będzie przeprowadzana w trybie oferty publicznej prowadzonej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z której przeprowadzeniem nie wiąże się obowiązek sporządzenia prospektu emisyjnego ani memorandum informacyjnego w rozumieniu ustawy z 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych” – czytamy w komunikacie.

O spółce

Robyg SA to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych od listopada 2010 roku. W 2017 roku Robyg SA zakontraktował w Warszawie i Gdańsku ok. 3 470 lokali.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: Prezes SARE o wezwaniu na akcje

Czy panika na Wall Street wpływa na GPW?

Nestmedic SA, dr n. med. Patrycja Wizińska-Socha – Prezes Zarządu, #280 ZE SPÓŁEK
Comments are disabled

FreshMail.pl