7LEVELS czeka na wyznaczenie daty debiutu na rynku NewConnect, "Castle of Heart" z pierwszą dużą aktualizacją
/ Najnowsze / 7LEVELS czeka na wyznaczenie daty debiutu na rynku NewConnect, „Castle of Heart” z pierwszą dużą aktualizacją

7LEVELS czeka na wyznaczenie daty debiutu na rynku NewConnect, „Castle of Heart” z pierwszą dużą aktualizacją

7Levels

7Levels

Castle of Heart, flagowy produkt 7Levels SA, doczekał się pierwszej dużej aktualizacji. Krakowski developer czeka na wyznaczenie terminu debiutu na NewConnect i daty premiery Castle of Heart na rynkach azjatyckich. Spółka zakończyła już prace nad prototypem nowej gry. Trafi ona do sprzedaży na konsolę Nintendo Switch w 2019 r.

„Minione dwa miesiące, od czasu premiery Castle of Heart upłynęły nam na wsłuchiwaniu się w opinie graczy, którzy mieli okazję zapoznać się z naszym tytułem. Pracowaliśmy nad tym, aby wprowadzić w życie możliwie jak najwięcej sugerowanych przez społeczność zmian. Efektem jest dzisiejsza aktualizacja, która naszym zdaniem w znaczący sposób uatrakcyjni grę. Jednocześnie po raz pierwszy zaoferujemy grę w promocyjnej cenie 13,49 EUR/USD” – zapowiada Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels SA.

Przypomnijmy, że Castle of Heart trafił do sprzedaży pod koniec marca w cenie  14,99 EUR/USD. – „Obowiązuje nas umowa o poufności z Nintendo ale mogę zdradzić, że dotychczasowa sprzedaż kształtuje się na zadowalającym poziomie. Gra zadebiutowała dotychczas na dwóch z trzech docelowych rynków. Z niecierpliwością oczekujemy wyznaczenia daty premiery Castle of Heart na rynku azjatyckim w tym w Japonii, gdzie rzesza fanów Nintendo jest ogromna” – podkreśla Krzysztof Król.

Spółka samodzielnie wprowadziła grę do sprzedaży na rynki w Europie, Australii i w Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk). Natomiast na terenie Azji studio współpracuje z wydawcą z Japonii, firmą NatsumeAtari, która odpowiada za dystrybucję cyfrową „Castle of Heart” m.in. na terenie Japonii, Korei Południowej, Chin,  Tajwanu, Hong Kongu, Singapuru, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Indii oraz południowo-wschodniej Azji.

Przypomnijmy, że 7Levels SA zakończyło już pracę nad prototypem kolejnej gry. Trafi ona do sprzedaży w przyszłym roku. To platformowa, przygodowa gra akcji, osadzona w innym niż Castel of Heart klimacie. Tytuł zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch i będzie wykorzystywać unikalne funkcjonalności konsoli.

Od momentu wprowadzenia Nintendo Switch na rynek (marzec 2017 r.), japońska konsola sprzedała się w nakładzie ponad 15 mln sztuk na całym świecie, wyprzedzając dotychczasowych liderów (Nintendo Wii oraz Sony PS4) i ustanawiając nowy rekord sprzedaży w pierwszym roku od dnia premiery. W Niemczech oraz we Francji, Switch jest obecnie najszybciej sprzedającą się konsolą (łącznie ok. 2 mln sprzedanych urządzeń). Tendencja wzrostowa utrzymuje się także w Stanach Zjednoczonych (ok. 4,8 mln), gdzie w styczniu Nintendo odnotowało wyższą sprzedaż Switcha, niż Sony z konsolą PlayStation4.

O spółce

7Levels SA to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
 Najnowszy tytuł 7Levels SA, „Castle of Heart”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w pierwszym kwartale 2018 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

Źródło: Spółka

Zobacz także: #BIZNESwDRODZE, odcinek 3, Arkadiusz Miętkiewicz, British Automotive Polska

SARE stało się właścicielem 100% akcji Sales Intelligence
startupy.tv | Andrew Hope, Salesbook
Comments are disabled

FreshMail.pl