+48 601 632 601
/ Najnowsze / Artifex Mundi planuje premiery 3 nowych gier i 4 na kolejnych platformach, ‚Castle of Heart’ od 7Levels ma certyfikację na Nintendo Switch

Artifex Mundi planuje premiery 3 nowych gier i 4 na kolejnych platformach, ‚Castle of Heart’ od 7Levels ma certyfikację na Nintendo Switch

Artifex Mundi

Artifex Mundi

Artifex Mundi planuje wydać (na platformy mobilne oraz PC/Steam) 3 nowe gry premium z gatunku HOPA w I kwartale 2018 r., podała spółka. Ponadto w tym okresie spółka planuje 4 premiery wydanych już wcześniej gier na nowych platformach.

 

Tytuły premier z gatunku HOPA to „Noir Chronicles: City of Crime”, „Demon Hunter 4: Riddles of Light” i „Chronicles of Magic: Divided Kingdoms”, czytamy w komunikacie.

„Konsekwentnie umacniamy naszą pozycję wydawcy kojarzonego z angażującymi, atrakcyjnymi graficznie i nieszablonowymi grami HOPA, sukcesywnie wzmacniając relacje ze społecznością graczy. W 2018 r. chcemy wprowadzić do sprzedaży kilkanaście tytułów gier HOPA, produkowanych przez deweloperów z Polski i zagranicy” – powiedział prezes Tomasz Grudziński, cytowany w komunikacie.

    Ponadto w I kwartale 2018 r. spółka planuje 4 premiery wydanych już wcześniej gier na nowych platformach (konsole):

  • na PS4: Nightmares from the Deep 3, Enigmatis 3: The Shadow of Karkhala,
  • na Xbox One: Nightmares from the Deep 3, Enigmatis 3: The Shadow of Karkhala, podano również.

„Liczymy, że Enigmatis 3 oraz Nightmares from the Deep 3 przebojem wkroczą na konsole. Segment ten jest niezmiennie najszybciej rozwijającym się obszarem biznesowym grupy, notującym dwucyfrowe wzrosty sprzedaży r/r. Wprowadzając na PS4 i Xbox One nasze bestsellery powinniśmy nadać rozwojowi segmentu kolejny mocny impuls” – podkreślił Grudziński.

Prezes poinformował też, że w ramach segmentu HOPA spółka intensywnie pracuje nad nowymi kanałami sprzedaży gier.

„W 2018 r. wydamy pierwsze gry w wersjach na konsolę Nintendo Switch, jak również planujemy wprowadzenie wybranych tytułów na lokalne sklepy mobilne adresowane do graczy w Chinach. W końcu intensyfikujemy prace nad uruchomieniem sprzedaży gier HOPA w modelu subskrypcyjnym. Liczymy, że projekt ten ruszy do końca pierwszego kwartału 2018 r.” – powiedział także prezes.

Zarząd zastrzega, że harmonogram wydawniczy może ulec zmianie ze względu na decyzję spółki, jak i jej partnerów biznesowych (właścicieli platform dystrybucyjnych, deweloperów gier). Spółka informuje, że działalność wydawnicza jest obecnie podstawowym źródłem dochodów, a realizacja harmonogramu wydawniczego może mieć istotny wpływ na wyniki spółki, czytamy dalej.

O spółce

Artifex Mundi SA jest wydawcą oraz producentem gier przygodowych. Zadebiutował na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w listopadzie 2016 roku.

Gra „Castle of Heart” studia 7Levels pomyślnie przeszła proces certyfikacji na konsolę Nintendo Switch, podała spółka.

 

„Zarząd 7Levels SA informuje, że w dniu dzisiejszym został powiadomiony przez Nintendo o otrzymaniu certyfikacji gry Castle of Heart na konsolę Nintendo Switch dla terytoriów: Ameryka, Europa oraz Australia. Certyfikacja gry umożliwia wprowadzenie gry do sprzedaży” – czytamy w komunikacie.

Premiera gry nastąpi w drugiej połowie I kwartału 2018 r., podano również.

O spółce

7Levels SA to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: Aleksy Uchański: Gry jest teraz łatwiej wyprodukować i sprzedawać

Startupy.tv | Paweł Woś, DOSIPE
Gremi Media SA, #7 DEBIUTY GIEŁDOWE
Comments are disabled

FreshMail.pl