Blockchain NeXt: światowi liderzy technologii na PGE Narodowym. Szansa dla polskich start-upów i inwestorów.
/ Wydarzenia / Blockchain NeXt: światowi liderzy technologii na PGE Narodowym. Szansa dla polskich start-upów i inwestorów.

Blockchain NeXt: światowi liderzy technologii na PGE Narodowym. Szansa dla polskich start-upów i inwestorów.

Blockchain NeXt

Blockchain NeXt

Już 21 czerwca 2018 roku Blockchain NeXt na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Przyszłość branż, najlepsze polskie start-upy i szansa dla inwestorów.

Jak zmiana sposobu zawierania transakcji wpłynie na rozwój branż? MC2 Solutions i NeXtrope zapraszają na konferencję pod nazwą Blockchain Next, podczas których liderzy biznesu z całego świata opowiedzą o już trwającej rewolucji blockchain. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 21 czerwca 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Konferencja jest przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych blockchainem – zwłaszcza związanych z dziedzinami, które dzięki tej technologii zaczęły zmieniać swoje modele biznesowe.

„Już wkrótce całkiem inaczej będziemy poruszać się w takich obszarach, jak administracja, bankowość, prawo czy biznes, ale i edukacja, handel czy kultura. W tej chwili postrzeganie blockchaina jest bardzo wąskie. Na Blockchain NeXt pokażemy, że powinniśmy widzieć w nim narzędzie otwierające nowe możliwości, a nie cel sam w sobie” – mówi Anna Streżyńska, prelegentka na Blockchain NeXt i przedstawicielka MC2 Solutions, jednej z wiodących polskich firm działających w obszarze blockchain, będącej platynowym sponsorem imprezy.

  Swoim spojrzeniem na szanse kreowane przez blockchain podzielą się:

 • Gość Specjalny – dr Sohail Munir, Smart Dubai :: „W 12.12.2020 wydrukujemy ostatnią kartkę papieru w administracji publicznej, a wszystkie transakcje publiczne będę na blochchain.”
 • Miko Natsumura, BitBull Capital, San Francisco
 • Anna Streżyńska, CEO MC2 Solutions
 • Viktor Wanli, twórca Grupy Kinguin
 • Mateusz Mach, CEO blockchain house’u NeXtrope oraz Opus
 • Volker Blender, CIO Kodak One
 • Maciej Jędrzejczyk, kierownik techniczny blockchain w IBM
 • Kai-Lung Hui, profesor University of Science and Technology w Hongkongu
 • oraz inne autorytety reprezentujące największe brandy technologiczne

Na konferencję zaproszono 200 startupów, z czego 45 zostanie wyselekcjonowanych do udziału w konferencji. Rada Programowa wydarzenia, złożona z niezależnych ekspertów blockchain, wyłoni pięć najlepszych, które następnego dnia wezmą udział w Demo Day z inwestorami. Przewidziano również 9 pięciominutowych prezentacji projektów na scenie głównej.

Po głównej części imprezy przewidziano afterparty, którego goście będą mogli nawiązywać relacje biznesowe w sprzyjającej atmosferze. Wśród uczestników Blockchain NeXt znajdą się bowiem inwestorzy poszukujący obiecujących start-upów, a także twórcy projektów blockchainowych otwarci na specjalistów z dziedziny programowania, finansów czy marketingu.

„Blockchain NeXt to przede wszystkim konkretne przykłady implementacji rewolucji, jaką na świecie stanowi technologia blockchain. Ostatni rok przyniósł wiele świetnych projektów bazujących na blockchainie, które ujrzały światło dzienne i przekonały do siebie setki tysięcy użytkowników. Większość z nich, zaprezentuje się właśnie na Blockchain Next” – mówi Mateusz Mach z blockchain house’u NeXtrope oraz Opus – pierwszej na świecie w pełni zdecentralizowanej platformy muzycznej. NeXtrope jest platynowym sponsorem wydarzenia.

Szczegółowe informacje o Blockchain NeXt oraz wejściówki są dostępne na stronie blockchainnext

Źródło: Blockchain NeXt, 18.06.2018

Zobacz także: BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: V. 2018

Aktywność spółek z portfela LARQ
Marvipol Development SA, Mariusz Poławski – Wiceprezes Zarządu, #227 PREZENTACJE WYNIKÓW
Comments are disabled

FreshMail.pl