CDA liczy na jak najszybszy debiut na rynku NewConnect, w zależności od decyzji GPW
/ Najnowsze / CDA liczy na jak najszybszy debiut na rynku NewConnect, w zależności od decyzji GPW

CDA liczy na jak najszybszy debiut na rynku NewConnect, w zależności od decyzji GPW

CDA

CDA

CDA SA liczy na debiut na rynku NewConnect jak najszybciej, w zależności od decyzji dopuszczeniowej GPW, poinformował ISBnews dyrektor generalny Łukasz Ćwiek.

„Trzy miesiące czekaliśmy na podwyższenie kapitału przez sąd. Dokument informacyjny jest już na giełdzie, która ma się do niego ustosunkować w najbliższym czasie. Liczymy, że zadebiutujemy jak najszybciej, ale to oczywiście decyzja GPW” – powiedział ISBnews Ćwiek.

Operator serwisu cda.pl miał w 2017 r. niemal 18 mln przychodów z 82-proc. udziałem sprzedaży abonamentowej.

„Jesteśmy otwarci na jak największą liczbę akceptowanych metod płatności, ponieważ pomaga to w pozyskiwaniu subskrybentów. Mieliśmy ok. 70 tys. subskrypcji pod koniec ub. roku, a teraz jest to 114 tys. Ponad dwa lata temu założyliśmy, że w tym czasie będzie to 75 tys.” – wskazał dyrektor spółki.

Według jego słów, kolejny „milestone” to podwojenie aktualnej liczby abonamentów. „Rynek video on demand (VoD) w Polsce jest na tyle duży, że jest co robić, aby rosnąć” – podkreślił Ćwiek.

O spółce

CDA SA to operator serwisu VoD cda.pl, który znajduje się w TOP20 polskiego internetu z ponad 7,9 mln realnych użytkowników odwiedzających serwis co miesiąc.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: SARE stało się właścicielem 100% akcji Sales Intelligence

Jak opodatkować zyski z kryptowalut
BGŻ BNP Paribas SA, Przemysław Gdański – Prezes Zarządu, #215 PREZENTACJE WYNIKÓW
Comments are disabled

FreshMail.pl