+48 601 632 601
wersja beta
/ Najnowsze / (16.05.2018) Creepy Jar liczy na debiut na rynku NewConnect do końca czerwca. Rozpoczęła się światowa kampania promocyjna „Green Hell”

(16.05.2018) Creepy Jar liczy na debiut na rynku NewConnect do końca czerwca. Rozpoczęła się światowa kampania promocyjna „Green Hell”

Creepy Jar

Creepy Jar

Creepy Jar SA liczy na debiut na NewConnect do końca czerwca, poinformował członek zarządu Marek Soból.

„W miniony piątek Creepy Jar złożył wniosek o dopuszczenie akcji do obrotu na rynku NewConnect. Mamy nadzieję, że uda nam się zadebiutować do końca czerwca” – powiedział Soból, cytowany w komunikacie.

W ramach oferty publicznej spółka pozyskała 2,1 mln zł. Redukcja zapisów w transzy inwestorów indywidualnych wyniosła 38,5%. Akcje spółki sprzedawane były po 65 zł, co implikuje wycenę na poziomie nieco ponad 40 mln zł.

„IGN, Twitch, Steam, to tylko niektóre kanały, w których rozpoczęła się światowa kampania promocyjna gry ‚Green Hell’, autorstwa warszawskiego studia Creepy Jar. Premiera symulatora przetrwania na PC planowa jest latem bieżącego roku” – czytamy w komunikacie.

Kampania promocyjna rozpoczęła się od ekskluzywnych pokazów materiałów z gry w IGN, jednym z najpopularniejszych i najbardziej opiniotwórczych serwisów informacyjnych dotyczących rynku gier na świecie, podano w informacji.

„To dla nas duże wyróżnienie, że IGN zwrócił uwagę na naszą grę i zdecydował się na 24h promocję. Utwierdza nas to w przekonaniu, że mamy mocny produkt z dużym potencjałem na hit. W kilka godzin pojawiło się kilkadziesiąt publikacji w serwisach branżowych na całym świecie” – dodał członek zarządu Creepy Jar.

„Gra jest praktycznie gotowa, dlatego wszystkie pokazywane materiały, to materiały z gameplay’a. Uruchomiliśmy stronę internetową dedykowaną grze, profil na Facebooku i Twiterze, kanał Youtube i stronę w serwisie Steam” – dodał Soból.

„Green Hell” to gra z gatunku survival simulation, gdzie gracz sam musi poradzić sobie w trudnym i nieznanym dla niego środowisku dżungli amazońskiej. Tylko od niego i jego umiejętności zależy, czy uda mu się przetrwać.

„Takie gry od kilku lat cieszą się niezmiennie dużą popularnością na świecie. ‚Green Hell’ można porównać do ‚The Forest’, ‚Long Dark’, ‚Stranded Deep’ – każda z nich sprzedała się w minimum 1 mln egzemplarzy, a niektóre z nich zbliżają się do 4 mln sprzedanych egzemplarzy” – podkreślił Soból.

O spółce

Creepy Jar SA jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: 11 bit studios SA, Grzegorz Miechowski – Prezes Zarządu, #292 ZE SPÓŁEK

Paweł Szczepanik przedstawia: CDR, 11BIT, odpowiedzi na pytania Widzów | Analiza techniczna
Albert „Longterm” Rokicki, #90 PYTANIA DO LONGTERMA
Comments are disabled

FreshMail.pl