Wyniki pierwszej połowy 2020 i perspektywy na drugą w spółce JR Holding ASI – czat inwestorski z prezesem zarządu Januarym Ciszewskim – inwestorzy.tv
/ Wydarzenia / Wyniki pierwszej połowy 2020 i perspektywy na drugą w spółce JR Holding ASI – czat inwestorski z prezesem zarządu Januarym Ciszewskim

Wyniki pierwszej połowy 2020 i perspektywy na drugą w spółce JR Holding ASI – czat inwestorski z prezesem zarządu Januarym Ciszewskim

czatjrh3

czatjrh3

O wynikach pierwszego półrocza i perspektywach JR Holding ASI na 2. półrocze 2020 roku, o skutecznej walce z pandemią, a także o spółkach portfelowych JRH i kolejnych planowanych inwestycjach będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 15 lipca 2020 roku o godzinie 12:30. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie prezes zarządu, January Ciszewski.

O spółce JR Holding ASI

JR Holding ASI SA to notowana na małym warszawskim parkiecie alternatywna spółka inwestycyjna, która w wyniku hossy na rynku NewConnect tylko czerwcu zwiększyła wartość posiadanych aktywów o 257 mln zł. Akcje JRH w tym roku wzrosły już o 700 procent, a kapitalizacja spółki przekroczyła 1 mld zł.

Aktualny portfel inwestycyjny JR Holding ASI: https://portfel.jrholding.pl

Kim jest Jaunary Ciszewski?

January Ciszewski – przedsiębiorca, inwestor indywidualny, obecny na polskim rynku kapitałowym od początku jego istnienia. Jest głównym akcjonariuszem i prezesem zarządu notowanej na rynku NewConnect Spółki JR HOLDING ASI SA. Współtworzył lidera polskiego rynku fotowoltaiki – Columbus Energy SA, którego wartość rynkowa przekroczyła w ostatnim czasie 3 mld zł. Jest także jednym z głównych akcjonariuszy notowanego na GPW wydawnictwa gier komputerowych All In! Games SA oraz producenta gier komputerowych One More Level SA. W swojej karierze przeprowadził bardzo wiele transakcji M&A na rynku publicznym i uchodzi za największą gwiazdę ostatnich lat na polskim rynku kapitałowym.

Zachęcamy do zadawania pytań

Zarząd JR Holding ASI oraz zespół inwestycje.pl i inwestorzy.tv zaprasza na spotkanie, zaczynamy w środę – 15 lipca 2020 roku o godzinie 12:30. Jeżeli chcesz zadać pytanie bądź obecny podczas czatu, gdyż tylko wtedy będzie taka możliwość.

Aktualizacja 15.07.2020 godz 23:50: Z powodu ogromnej ilości pytań, odpowiedzi na pozostałą część pojawią się w najbliższym czasie.

Zobacz także: JR HOLDING ASI chce skomercjalizować testy smakowe na COVID-19

Columbus Energy SA, Dawid Zieliński – Prezes Zarządu, #272 PREZENTACJE WYNIKÓW
One More Level SA, Radosław Ratusznik – Dyrektor Kreatywny, #351 ZE SPÓŁEK
Comments are disabled