Wyniki pierwszej połowy 2020 i perspektywy na drugą w spółce JR Holding ASI – czat inwestorski z prezesem zarządu Januarym Ciszewskim – inwestorzy.tv
/ Z wizytą w / Wyniki pierwszej połowy 2020 i perspektywy na drugą w spółce JR Holding ASI – czat inwestorski z prezesem zarządu Januarym Ciszewskim

Wyniki pierwszej połowy 2020 i perspektywy na drugą w spółce JR Holding ASI – czat inwestorski z prezesem zarządu Januarym Ciszewskim

czatjrh3

czatjrh3

O wynikach pierwszego półrocza i perspektywach JR Holding ASI na 2. półrocze 2020 roku, o skutecznej walce z pandemią, a także o spółkach portfelowych JRH i kolejnych planowanych inwestycjach będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 15 lipca 2020 roku o godzinie 12:30. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie prezes zarządu, January Ciszewski.

O spółce JR Holding ASI

JR Holding ASI SA to notowana na małym warszawskim parkiecie alternatywna spółka inwestycyjna, która w wyniku hossy na rynku NewConnect tylko czerwcu zwiększyła wartość posiadanych aktywów o 257 mln zł. Akcje JRH w tym roku wzrosły już o 700 procent, a kapitalizacja spółki przekroczyła 1 mld zł.

Aktualny portfel inwestycyjny JR Holding ASI: https://portfel.jrholding.pl

Kim jest Jaunary Ciszewski?

January Ciszewski – przedsiębiorca, inwestor indywidualny, obecny na polskim rynku kapitałowym od początku jego istnienia. Jest głównym akcjonariuszem i prezesem zarządu notowanej na rynku NewConnect Spółki JR HOLDING ASI SA. Współtworzył lidera polskiego rynku fotowoltaiki – Columbus Energy SA, którego wartość rynkowa przekroczyła w ostatnim czasie 3 mld zł. Jest także jednym z głównych akcjonariuszy notowanego na GPW wydawnictwa gier komputerowych All In! Games SA oraz producenta gier komputerowych One More Level SA. W swojej karierze przeprowadził bardzo wiele transakcji M&A na rynku publicznym i uchodzi za największą gwiazdę ostatnich lat na polskim rynku kapitałowym.

Zachęcamy do zadawania pytań

Crema para estimular el pene Spray para disfuncion erectil, tan sólo haz tu pedido en nuestra farmacia online o o de preparar tu propio farmaciaespana24.com casero natural. Hay que incorporar a nuestro estilo de vida ejercicio físico o la testosterona suplementaria puede ayudar a tratar la de psicologica.

Zarząd JR Holding ASI oraz zespół inwestycje.pl i inwestorzy.tv zaprasza na spotkanie, zaczynamy w środę – 15 lipca 2020 roku o godzinie 12:30. Jeżeli chcesz zadać pytanie bądź obecny podczas czatu, gdyż tylko wtedy będzie taka możliwość.

Aktualizacja 15.07.2020 godz 23:50: Z powodu ogromnej ilości pytań, odpowiedzi na pozostałą część pojawią się w najbliższym czasie.

Zobacz także: JR HOLDING ASI chce skomercjalizować testy smakowe na COVID-19

Columbus Energy SA, Dawid Zieliński – Prezes Zarządu, #272 PREZENTACJE WYNIKÓW
One More Level SA, Radosław Ratusznik – Dyrektor Kreatywny, #351 ZE SPÓŁEK
Comments are disabled