+48 601 632 601
/ Najnowsze / DM BOŚ: Inter Cars, Mercor, Idea Bank I Lena Lighting trafiają do ‚top picks’

DM BOŚ: Inter Cars, Mercor, Idea Bank I Lena Lighting trafiają do ‚top picks’

DM BOŚ

DM BOŚ

Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali akcje spółek: Inter Cars, Mercor, Idea Bank i Lena Lighting. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Marvipol, Ergis, PGNiG i Robyg.

Według analityków, w następnym miesiącu lepiej od rynku mogą zachować się następujące spółki: 11 bit studios, Asbis, Asseco BS, Asseco SEE, CD Projekt, Dino, Eurotel, Famur, GTC, Idea Bank, Inter Cars, JSW, KGHM, Lena Lighting, Lotos, LSI Software, Mercator, Mercor, Neuca, OEX, Play, PlayWay, Vindexus, Vistula.

Z kolei spółki, których notowania mogą być gorsze niż zachowanie całego rynku, to: Ciech, CI Games, Comp, Erbud, Eurocash, ING BSK, PGE, Polnord, Tauron.

„W ubiegłym miesiącu wyniki uzyskane przez nasz portfel w porównaniu ze stopą zwrotu z indeksu WIG były wyższe o 3 pkt proc. – w kategoriach bezwzględnych wartość portfela wzrosła o 3,1% w porównaniu z 0,1% wzrostem indeksu WIG” – czytamy w raporcie.

Od początku br. portfel brokera przyniósł dodatnią bezwzględną stopę zwrotu w wysokości 31,4% (wobec 20,6% wzrostu indeksu WIG), w efekcie w stosunku do poziomu z początku roku wynik portfela jest wyższy o 10,8 pkt proc. Licząc od momentu powstania (czyli od końca marca 2008 r.) bezwzględna stopa zwrotu wyniosła 8 268,8% (w porównaniu do 30% wzrostu indeksu WIG), co oznacza, że w ciągu ostatnich 116 miesięcy portfel przekroczył poziom referencyjny o 8 238,8 pkt proc., podano także.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: Apator SA, Piotr Nowak – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Finansowych, #172 PREZENTACJE WYNIKÓW

Startupy.tv | Michał Dziergwa, FLASH Robotics
Ustawa o jawności życia publicznego OKIEM PRAWNIKA
Comments are disabled

FreshMail.pl