/ Najnowsze / Informacje o grach „My Hospital” od studia Cherrypick Games i „Nitro Racing GO” od studia T-Bull

Informacje o grach „My Hospital” od studia Cherrypick Games i „Nitro Racing GO” od studia T-Bull

Cherrypick Games i T-Bull

Cherrypick Games i T-Bull

Gra „My Hospital” warszawskiego Cherrypick Games została pobrana ponad 7,7 mln razy, poinformowała spółka.

„‚My Hospital’ jest nie tylko bardzo popularny. To też jedna z najbardziej angażujących gier w swojej kategorii. Przeciętny gracz loguje się do aplikacji pięć razy dziennie, a sesja trwa średnio ok. 10 minut. To bardzo dobre wyniki, które pokazują, że ‚My Hospital’ to po prostu świetna rozrywka” – powiedział prezes Marcin Kwaśnica, cytowany w komunikacie.

Gra zadebiutowała na początku 2017 roku. Od tego czasu jest stale udoskonalana, dodano.

„Model, w którym oferujemy ‚My Hospital’ graczom to gra jako usługa – game as a service. Dzięki temu reagujemy na potrzeby graczy i zbieramy informacje nt. ich zachowań, w tym również związanych z monetyzacją naszego projektu” – dodał Kwaśnica.

O spółce

Cherrypick Games to producent gier mobilnych oraz na platformy PC i konsole. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od listopada 2017 roku.

T-Bull planuje na luty bieżącego roku premierę mobilnej gry Nitro Racing GO, zrealizowanej w nowym gatunku idle racing, poinformowała spółka.

„Naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Stawiamy na dialog, bo tylko w ten sposób możemy zapewnić najwyższą jakość przygotowywanego produktu, zarówno z punktu widzenia mechaniki gry, jak i czystej rozrywki. Gry wyścigowe tworzymy już od dawna, stały się pewnego rodzaju wizytówką naszej firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze można zrobić coś lepiej i inaczej, stąd pomysł na stworzenie Nitro Racing GO” – powiedział prezes Grzegorz Zwoliński, cytowany w komunikacie.

Nowy tytuł pozwoli na uczestniczenie w ekstremalnych wyścigach samochodowych w samym sercu Dubaju, wypełnionych codziennym ruchem ulicznym. T-Bull zaprezentuje graczom zupełnie nowy model symulacji wyścigów samochodowych. Począwszy od precyzyjnego doboru podzespołów naszych aut, poprzez sterowanie załogą, a kończąc na zmianie i wyborze odpowiedniego samochodu, dodano.

Gracze będą mogli zapełnić swój garaż aż dziesięcioma unikalnymi pojazdami, a każdy z nich tuningować ponad 45 częściami o różnych właściwościach. Gra jest gwarancją rozgrywki na wiele godzin, ponieważ zgodnie z obietnicami twórców przyjdzie nam się zmierzyć z imponującą liczbą blisko 20 tys. rywali, podano również.

O spółce

T-Bull SA to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect od października 2016 roku.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: Mateusz Namysł, #21 PODSUMOWANIE MIESIĄCA

Nowa strategia Grupy PZU do 2020 roku
BILANS, czyli podsumowanie roku 2017 na rynku funduszy inwestycyjnych
Comments are disabled

FreshMail.pl