+48 601 632 601
wersja beta
/ Konferencje Wynikowe / Jerzy (IMMOBILE): Nasze działania w ostatnich czterech latach przyczyniły się do wzrostu wartości kursu prawie czterokrotnie

Jerzy (IMMOBILE): Nasze działania w ostatnich czterech latach przyczyniły się do wzrostu wartości kursu prawie czterokrotnie

focus_hotel_premium_gdansk_outside_night

Przełomowy rok 2016, silna dynamika wzrostu, nowe inwestycje i pierwsze w historii przejęcie spółki z Giełdy Papierów Wartościowych. O zeszłorocznych wynikach i planach na najbliższe lata mówił Rafał Jerzy, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE SA. Konferencję wynikową online transmitowała telewizja inwestorzy.tv.

gk_immobile_logo_poziom

8 maja 2017 roku w Centrum Inwestora w budynku GPW odbyła się konferencja Grupy Kapitałowej IMMOBILE SA. Spotkanie podsumowało ubiegłoroczne wyniki finansowe i ponadprzeciętną dynamikę wzrostu, w tym: zysku operacyjnego o 700%, aktywów o 40% czy kapitałów własnych o 50%.

– Od lat budujemy silny akcjonariat indywidualny. Wydarzenia, jak konferencja wynikowa organizowana we współpracy z inwestorzy.tv, pozwalają zaprezentować akcjonariuszom nasze założenia i plany dotyczące dalszego rozwoju, tak aby mogli oni podejmować bezpieczne i korzystne finansowo decyzje inwestycyjne – podsumowuje Rafał Jerzy, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE SA.

Podczas konferencji przedstawione zostały główne segmenty działalności GK IMMOBILE. Należą do nich m.in. notujący wzrost produktów własnych przemysł, realizowane dzięki przejęciu spółki z ponad 60-letnim doświadczeniem – PROJPRZEM – budownictwo przemysłowe czy rozwijające się hotelarstwo i segment deweloperski.

W trakcie spotkania pojawiły się też liczne pytania, w tym m.in.:

  • Jaka będzie wartość dywidendy za 2016 rok?
  • Czy szykują się kolejne duże przejęcia, takie jak PROJPRZEM?
  • Czy planowane jest wyodrębnienie głównych branż i wprowadzanie ich na GPW?

Comments are disabled

FreshMail.pl