/ Najnowsze / Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekty emisyjne Sescom i Selvity

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekty emisyjne Sescom i Selvity

KNF

KNF

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Sescom, sporządzony w związku zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A2, B, C, D , podała Komisja.

„Z upoważnienia KNF zatwierdzono prospekty emisyjny Sescom sporządzony w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A2, B, C, D” – czytamy w komunikacie.

Firmą inwestycyjną jest Ventus Asset Management, podano także.

O spółce

Sescom SA dostarcza kompleksowe usługi techniczne dla placówek sieciowych. Od 2013 roku jest notowany na rynku New Connect.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Selvity, sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii H, podała Komisja.

„Z upoważnienia Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdzono prospekt emisyjny Selvita SA, sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii H i zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii H oraz praw do akcji serii H” – czytamy w komunikacie.

Firmami inwestycyjnymi są Vestor Dom Maklerski i Bank Zachodni WBK, dodano.

Selvita na początku września br. złożyła prospekt emisyjny w związku z wtórną ofertą do 2,2 mln akcji H bez prawa poboru. Spółka planuje pozyskać z SPO do 140 mln zł. Pierwotny plan zakładał emisję w IV kw. 2017 r.

O spółce

Selvita SA jest polską firmą biotechnologiczną działającą w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych w leczeniu chorób nowotworowych, chorób ośrodkowego układu nerwowego i chorób autoimmunologicznych. Zajmuje się również świadczeniem usług badawczo-rozwojowych i budową rozwiązań informatycznych wspierających projekty innowacyjne. Od 2011 roku Selvita SA była notowana na rynku NewConnect, zaś w grudniu 2014 roku spółka przeniosła notowania na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: Paweł Szczepanik przedstawia: mWIG40, BDX, CDR, CIE, ATT, JSW | Analiza techniczna

Initial Coin Offering („ICO”) OKIEM PRAWNIKA

Albert „Longterm” Rokicki, #80 PYTANIA DO LONGTERMA
Comments are disabled

FreshMail.pl