Kontakt - inwestorzy.tv
/ Kontakt

Kontakt

Numer telefonu:

603-288-248

Adres siedziby:

inwestorzy.tv SA, ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa

O inwestorzy.tv

inwestorzy.tv - telewizja (dla) inwestorów

Telewizja inwestorzy.tv wystartowała w maju 2015 roku wypełniając niszę na rynku medialnym. Pierwsze tygodnie działalności potwierdziły skalę zapotrzebowania na wiedzę dotyczącą rynku kapitałowego i w konsekwencji doprowadziły do powstania ponad trzydziestu programów własnych wchodzących w skład autorskiej ramówki telewizyjnej tworzonych przez dziennikarzy inwestorzy.tv wspólnie z analitykami, blogerami oraz praktykami rynku finansowego. W kwietniu 2018 roku spółka uruchomiła program Giełdowy ranek, czyli pierwsze pasmo na żywo, nadawane codziennie o godzinie 10:00.

Nagrania programów odbywają się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie spółka we wrześniu 2016 roku uruchomiła Centrum Inwestora oraz posiada własne studio nagrań.

Ekipa inwestorzy.tv jest obecna na wszystkich ważnych wydarzeniach branżowych w Polsce, konferencjach i kongresach ekonomicznych wielokrotnie obejmując nad nimi patronat medialny.

Spółka inwestorzy.tv SA jest również organizatorem Gali Rekiny Biznesu, Gali Nagrody Specjalne Inwestorów Filary Polskiej Gospodarki, konferencji Capital Market Forum oraz ekskluzywnego eventu Magic Luxury Night.

Formularz kontaktowy