Legimi umożliwiło klientom nabywanie książek papierowych – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / Legimi umożliwiło klientom nabywanie książek papierowych

Legimi umożliwiło klientom nabywanie książek papierowych

książki

książki

Legimi umożliwiło klientom, będącym stałymi użytkownikami serwisu i jednocześnie członkami Klubu Mola Książkowego, kupowanie książek papierowych z rabatami sięgającymi 50%, podała spółka.

„Przez naszą platformę przez ostatnią dekadę przewinęło się ponad milion zarejestrowanych użytkowników. Zauważyliśmy, że część z nich traktowało Legimi jako przystanek na swojej czytelniczej drodze. Co czwarty użytkownik używał naszej aplikacji do tego by przejrzeć interesującą książkę lub poznać autora przed dokonaniem zakupu wydania drukowanego. Dotychczas nie mieliśmy rozwiązania dla takich klientów. Sądzę więc, że z rozszerzenia oferty Legimi o wydania papierowe zadowoleni będą nie tylko czytelnicy ale również wydawcy, zyskujący dostęp do pokaźnej, budowanej przez lata bazy miłośników książek” – powiedział prezes Mikołaj Małaczyński, cytowany w komunikacie.

Do końca tygodnia w katalogu dostępnych będzie ok. 100 000 pozycji, wśród nich wiele tytułów w ogóle niewydawanych w formie ebooków, podano także.

Legimi oferuje również opcję sprowadzania konkretnych tytułów na życzenie.

„Wkrótce osoby posiadające aktywny abonament (dotyczy to również darmowego okresu próbnego) i robiące zakupy za min. 50 zł skorzystają dodatkowo z darmowej wysyłki. Obecnie przeglądanie katalogu tytułów papierowych i ich zakup możliwe są wyłącznie na stronie www.Legimi.pl. Zaplanowano jednak udostępnienie tej opcji także w aplikacjach mobilnych” – czytamy dalej.

Legimi prowadzi internetową sprzedaż e-booków oraz czytników.

Źródło: ISBnews

Comments are disabled