„Nie pracuję już dla pieniędzy. Mogę powiedzieć, że to pasja, hobby, model życia”
/ Meandry biznesu / Mariusz Książek, część 3: „Nie pracuję już dla pieniędzy. Mogę powiedzieć, że to pasja, hobby, model życia”

Mariusz Książek, część 3: „Nie pracuję już dla pieniędzy. Mogę powiedzieć, że to pasja, hobby, model życia”

qB4YXU8U-cM.jpg

Jakim przedsiębiorcą, szefem, liderem i człowiekiem jest Mariusz Książek? Trzecia część wywiadu inwestorzy.tv z Prezesem, Założycielem i Głównym Akcjonariuszem Marvipol Development SA oraz British Automotive Holding SA.

Mariusz Książek, stojący na czele Marvipol Development SA oraz British Automotive Holding SA w rozmowie z Agnieszką Zarębą o charakteryzującej go od najmłodszych lat przedsiębiorczości. Spotkanie dotyczące różnic pomiędzy biznesem motoryzacyjnym a nieruchomościami, zmian wolumenów ilościowych na przestrzeni lat oraz pierwszych kroków w branży motoryzacyjnej.

– Byłem zadowolony, że wchodząc w biznes motoryzacyjny, stawiając pierwsze duże kroki inwestycyjne w owym czasie, były to marki, które oceniałem od serca. A jak wiadomo, nie ma nic lepszego niż widzieć w czymś biznes na zasadzie myślenia po niemiecku – excelowego – i kochać produkty, którymi się ktoś biznesowo zajmuje – mówi Mariusz Książek.

W trakcie spotkania Mariusz Książek opowiedział o perspektywicznym wejściu w spółkę Synektik, swoim stylu zarządzania, rozkładzie dnia, przepisie na udany biznes, słuchaniu ludzi, stawianiu celów, a także o utrzymywaniu dobrej kondycji. Rozmowa o sposobach wyboru inwestycji, intuicji w branży, dobrych partnerach biznesowych, otaczaniu się sztuką oraz o często kluczowych uzgodnieniach ustnych.

– Jestem osobą, dla której uzgodnienie słowne jest bardzo dużo warte. Nawet czasami, gdy zadzieje się mała ewolucja z tematem, to jak coś się uzgodniło kilka tygodni czy miesięcy temu, to trzeba to konsekwentnie realizować i iść do przodu, bo nazwisko ma się jedno i reputacja jest w naszym kraju coraz bardziej ważna – podsumowuje Mariusz Książek.

Comments are disabled