Nextbike Polska złożył najkorzystniejszą ofertę na rower publiczny w Poznaniu – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / Nextbike Polska złożył najkorzystniejszą ofertę na rower publiczny w Poznaniu

Nextbike Polska złożył najkorzystniejszą ofertę na rower publiczny w Poznaniu

Nextbike Plska

Nextbike Plska

Oferta spółki zależnej Nextbike – NB Poznań o wartości blisko 14,29 mln zł brutto została wybrana jako najkorzystniejsza w I części postępowania przetargowego na uruchomienie systemu rowerów publicznych w Poznaniu oraz zarządzanie i utrzymanie tego systemu w okresie od dnia uruchomienia do dnia 31.12.2022, prowadzonego przez zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu, podała spółka.

„Zamówienie obejmuje uruchomienie, zarządzanie i utrzymanie dotychczasowego systemu Poznańskiego Roweru Miejskiego składającego się ze 109 stacji rowerowych i 1200 rowerów” – czytamy w komunikacie.

Uruchomienie systemu nastąpić ma w terminie do 1 marca 2019 roku, a umowa ma obowiązywać od dnia jej podpisania do 31 grudnia 2022 roku, podano również.

O spółce

Nextbike Polska SA jest numerem jeden na polskim rynku miejskich systemów rowerowych pod względem liczby rowerów (80% udziału w rynku). Spółka jest operatorem systemów rowerów miejskich w kilkudziesięciu miastach i miejscowościach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2017 roku.

Źródło: ISBnews, 12.10.2018
Zdjęcie: nextbike.pl

Zobacz także: BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: IX. 2018

Jak budowa CPK wpłynie na polską gospodarkę
Premium RE Summit 2018: Przemysław Wierzbicki, KKLW Kurzyński Łyszyk Wierzbicki Sp. k.
Comments are disabled

FreshMail.pl