O nas – inwestorzy.tv
/ O nas

O inwestorzy.tv

inwestorzy.tv - telewizja (dla) inwestorów

Telewizja inwestorzy.tv wystartowała w maju 2015 roku wypełniając niszę na rynku medialnym. Pierwsze tygodnie działalności potwierdziły skalę zapotrzebowania na wiedzę dotyczącą rynku kapitałowego i w konsekwencji doprowadziły do powstania ponad trzydziestu programów własnych wchodzących w skład autorskiej ramówki telewizyjnej tworzonych przez dziennikarzy inwestorzy.tv wspólnie z analitykami, blogerami oraz praktykami rynku finansowego. W kwietniu 2018 roku spółka uruchomiła program Giełdowy ranek, czyli pierwsze pasmo na żywo, nadawane codziennie o godzinie 10:00.

Nagrania programów odbywają się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie spółka we wrześniu 2016 roku uruchomiła Centrum Inwestora oraz posiada własne studio nagrań.

Ekipa inwestorzy.tv jest obecna na wszystkich ważnych wydarzeniach branżowych w Polsce, konferencjach i kongresach ekonomicznych wielokrotnie obejmując nad nimi patronat medialny.

Spółka inwestorzy.tv SA jest również organizatorem Gali Rekiny Biznesu, Gali Nagrody Specjalne Inwestorów Filary Polskiej Gospodarki, konferencji Capital Market Forum oraz ekskluzywnego eventu Magic Luxury Night.

Ramówka

Ze spółek

Telegraficzny skrót najważniejszych informacji o bieżącej działalności spółek. W krótkiej, dynamicznej formie, prezesi zarządów opowiadają o podejmowanych krokach biznesowych, nowych strategiach, ciekawych inwestycjach, kluczowych kontraktach.

Prezentacje wyników

Co wpłynęło na najnowsze wyniki finansowe? Jak kształtują się poszczególne wskaźniki? W jakiej kondycji finansowej jest spółka? Liczby, porównania i analizy prezentują prezesi zarządów i dyrektorzy finansowi spółek.

Komentarz tygodnia

Paweł Cymcyk – ekonomista, publicysta, twórca i prezenter programów o tematyce giełdowej, tym razem dla inwestorzy.tv. W komentarzu tygodnia przedstawia aktualności ze świata finansów i ocenia ich wpływ na inwestorskie portfele.

Spółki tygodnia

Rafał Irzyński, główny analityk SII w każdy poniedziałek przedstawia po trzy spółki, które w zakończonym tygodniu wyróżniły się pozytywnie bądź negatywnie na warszawskim parkiecie.

Podsumowanie miesiąca

Co miesiąc, specjalnie dla inwestorzy.tv Mateusz Namysł z Domu Maklerskiego Raiffeisen Polbank wskazuje najciekawsze spółki z głównego parkietu oraz te, które zawiodły swoich akcjonariuszy.

Pytania do Longterma

Tutaj to nie my pytamy. Inwestorskie wątpliwości rozwiewa niezależny analityk rynku akcji, inwestor, ekonomista, autor bloga o inwestowaniu longterm.pl, Albert „Longterm” Rokicki. Giełda to jego środowisko naturalne. Chcecie o coś zapytać? Piszcie.

Gość Rafała Irzyńskiego

Prezesi spółek giełdowych, analitycy, eksperci branżowi w ogniu pytań Rafała Irzyńskiego, głównego analityka SII. Forma swobodnej rozmowy z dociekliwym gospodarzem programu sprzyja ujawnieniu wielu ciekawostek dotyczących spółek i gorących trendów gospodarczych.

Subiektywny flash giełdowy Sobiesława Kozłowskiego

Szef działu analiz Domu Maklerskiego Raiffeisen Brokers specjalnie dla nas analizuje najnowsze trendy na finansowym rynku.

Okiem analityka

Niespodziewane wybory polityczne, hity czy kity inwestycyjne - czołowi polscy analitycy specjalnie dla inwestorzy.tv komentują wszystko, co wpływa na polską giełdę.

Poza parkietem

Świat inwestorów to nie tylko główny parkiet GPW. Co dzieje się poza nim? Warto wiedzieć!

The profit

Jak i gdzie inwestować pieniądze? Jak polski rynek kapitałowy postrzegany jest zagranicą? O tym m.in. rozmawia Martyna Nowjalis ze swoimi Gośćmi.

Meandry biznesu

Sukces w biznesie to nie tylko wiedza i umiejętności. To także szczęście i ludzie napotkani na drodze kariery.

Debiuty giełdowe

Wprowadzenie akcji do obrotu to ważne wydarzenie w życiu spółki. Kto niebawem wkracza na parkiet? Którymi spółkami warto się zainteresować? Tutaj znajdziecie odpowiedzi.

Podsumowanie roku

Najważniejsze wydarzenia minionego roku w świecie finansów, giełd, surowców, nieruchomości oczami ekspertów.

Raporty specjalne

Gorące wydarzenia, kontrowersyjne tematy. My nie oceniamy, lecz analizujemy i pokazujemy wszystkie strony medalu.

Śniadania inwestorów

Spotkania zarządów spółek giełdowych z inwestorami i analitykami w przyjaznej, porannej atmosferze.

Starfunds prześwietla fundusze

Inwestując warto podeprzeć się cenną radą specjalistów, którzy są obecni na rynku od wielu lat. Tak jest również w tym przypadku. W programie prześwietlamy fundusze obecne na polskim rynku i bezkompromisowo analizujemy ich wyniki. Wszystko po to, by nasi widzowie mogli podjąć decyzję o powierzeniu swoich pieniędzy wyłącznie w godne zaufania ręce.

Z wizytą w...

Inwestorzy patrzą na spółki przede wszystkim przez pryzmat liczb, raportów, rekomendacji oraz wydarzeń. Tymczasem warto spojrzeć, co kryje się za excelowskimi słupkami i zobaczyć, jak wygląda w rzeczywistości biznes, w który inwestujemy nasze pieniądze. Ten program powstał z myślą o tych, którzy chcą wyjść poza utarte schematy i przyjrzeć się spółce z zupełnie innej perspektywy.

Startupy.tv

Nawet najdłuższą podróż rozpoczyna pierwszy krok – mówi stare chińskie powiedzenie. Tak samo w biznesie. Nawet najbardziej odważne i wizjonerskie plany muszą przejść przez fazę rozpoczęcia działalności gospodarczej. Startupy.tv to propozycja zarówno dla tych, którzy planują, jak również i bardziej doświadczonych przedsiębiorców, którzy pierwsze kroki w biznesie mają już za sobą. Nie zabraknie dobrych przykładów, praktyk oraz porad dla współczesnych startupów.

Paweł Szczepanik przedstawia

Miłośnik gór i wędkowania, ale przede wszystkim jeden z najbardziej doświadczonych inwestorów na rynku kapitałowym w Polsce przeprowadzi Was przez tajniki giełdy, osadzając swoją opowieść wyłącznie w aktualnych wydarzeniach rynkowych. Opowie, jak korzystać z analizy technicznej i fundamentalnej, przedstawi prognozy oraz doradzi, jak zachować się w określonej sytuacji.

Goście Agnieszki Zaręby

Agnieszka lubi zadawać pytania. Jest dociekliwa i konkretna. Uwielbia rynek kapitałowy. W studiu spotyka się z przedstawicielami zarówno giełdowych gigantów, jak i spółek rozpoczynających swoją przygodę z wielkim biznesem. Jej rozmowy są cennym źródłem wiedzy dla inwestorów oraz obserwatorów giełdowego świata.

#BIZNESwDRODZE

Podróże nie tylko kształcą, ale również inspirują. Jednak przejażdżki z Tymoteuszem Nowakiem mają w sobie coś jeszcze - znani prezesi spółek giełdowych bardzo szczerze opowiadają o swoich początkach, perypetiach, punktach zwrotnych w karierze. Nie brakuje także odniesień do motoryzacji, bo wszystko odbywa się we wnętrzach luksusowych aut. Zapraszamy więc w podróż drogami biznesu, pełnymi ciekawych historii i ludzi, których charakteryzuje pasja i odwaga w działaniu. To program, który od pierwszego odcinka przyciąga dziesiątki tysięcy widzów chętnych na wspólną przejażdżkę i rozmowę o biznesie.

Giełdowy Ranek

Giełdowy Ranek to pierwsze pasmo na żywo telewizji inwestorzy.tv, nadawana ze studia w gmachu GPW przy ul. Książęcej w Warszawie. Agnieszka Zaręba i Marek Klapa towarzyszą Wam przy porannej kawie i analizują pierwszą godzinę handlu. Nie brakuje wieści ze spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, aktualnych notowań indeksów, walut, surowców i kryptowalut a także kalendarium inwestora. Nasi dziennikarze zaglądają do USA, Japonii i Niemiec, aby przedstawić Wam szerszy kontekst wydarzeń rynkowych. Do tego przegląd aktualnej prasy, informacyjnych portali internetowych oraz komentarzy w mediach społecznościowych. Wszystko razem to solidna porcja najważniejszych informacji, która pozwala lepiej rozpocząć dzień.

BILANS, CZYLI PODSUMOWANIE MIESIĄCA NA RYNKU FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Najważniejsze wydarzenia na rynkach finansowych i ich wpływ na fundusze inwestycyjne to stały cykl Grzegorza Pułkotyckiego, który pozwoli prześledzić jak pracowały nasze pieniądze przez ostatni miesiąc. Dogłębna analiza przygotowana przez eksperta, pomaga zrozumieć mechanizmy, które rządzą światem funduszy oraz pomaga wybrać najlepsze rozwiązania w zależności od przyjętej strategii inwestycyjnej. Wszystko w szerokim kontekście aktualnych wydarzeń rynkowych z kraju i z zagranicy.

Okiem Prawnika

Oprócz odnalezienia najlepszej drogi inwestycyjnej oraz sposobu na pomnażanie kapitału ważna jest świadomość przepisów prawnych, regulujących sferę finansów i gospodarki. W naszym programie przedzieramy się dla Was przez gąszcz artykułów, paragrafów i wykładni prawnych. Magazyn "Okiem Prawnika" to solidna dawka wiedzy, przygotowywana przez najlepszych specjalistów. Dzięki temu łatwiej będzie podejmować decyzje w zgodzie z obowiązującym prawem, a także omijać wątpliwe okazje do zarobienia pieniędzy.

Gość Marka Klapy

Start-upy, nowoczesne technologie, idee, które zmieniają świat - to nie jest tylko domena Doliny Krzemowej. Polscy inwestorzy oraz przedsiębiorcy coraz pewniej odnajdują się na rynku najnowszej myśli technologicznej. Nasz dziennikarz porusza temat finansowania śmiałych wizji oraz ich szans na podbicie świata. Rozmawia z prezesami spółek oraz instytucji, które finansują najlepszych innowatorów. W programie także dyskusje na bieżące tematy, którymi żyje giełda oraz jej otoczenie.

Businesstube

Ta propozycja telewizji inwestorzy.tv to okazja do posłuchania opinii i komentarzy ważnych osobowości, autorytetów, wybitnych ekspertów i praktyków. W programie poruszają oni nie tylko bieżące zagadnienia z rynku kapitałowego. Ich analizy oraz prognozy, poparte wieloletnim doświadczeniem, pozwalają odnaleźć się w świecie inwestycji oraz mogą zainspirować do konkretnych działań. Warto spojrzeć na rynek oczami tych, którzy doskonale się w nim odnajdują i wypracować własne zdanie.

Porozmawiajmy o biznesie

Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne wydarzenia dla polskiej gospodarki. Śledzimy przebieg debat, dyskusji panelowych, spotkań oraz rejestrujemy opinie niezwykle ważne dla wszystkich. W naszym programie, kluczowe pytania dla rynku kapitałowego i ekonomii nie pozostają bez odpowiedzi. Rozmawiamy o biznesie z tymi, którzy kształtują przyszłość i których zdanie ma wpływ na to, co dzieje się nie tylko na giełdzie. Program jest dedykowany tym, którzy chcą wiedzieć więcej, by kształtować swoje opinie na bazie informacji z pierwszej ręki.

FreshMail.pl