+48 601 632 601
wersja beta
/ O nas

O inwestorzy.tv

inwestorzy.tv – telewizja (dla) inwestorów

Telewizja inwestorzy.tv wystartowała w maju 2015 roku wypełniając niszę na rynku medialnym. Pierwsze tygodnie działalności potwierdziły skalę zapotrzebowania na wiedzę dotyczącą rynku kapitałowego. Pierwszy sezon inwestorzy.tv, w przeciągu czterech miesięcy, osiągnął wynik ponad 100.000 wyświetleń tylko na YouTube, ze stałą dynamiką wzrostu liczby wyświetleń o ok. 1000 dziennie. Dziś to ponad 1.300.000 wyświetleń na YouTube, przy codziennej odwiedzalności w przedziale od 2 do 65 tysięcy. Do tego ponad 450 000 wyświetleń naszych filmów na Facebook’u. Przy wąskiej, wyspecjalizowanej grupie docelowej to bardzo dobry wynik. Nagrania odbywają się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie spółka we wrześniu 2016 roku uruchomiła Centrum Inwestora oraz posiada własne studio nagrań. Ekipa inwestorzy.tv jest obecna także na wszystkich ważnych wydarzeniach branżowych w Polsce obejmując nad nimi patronat medialny. Spółka jest również organizatorem Gali Rekiny Biznesu oraz Capital Market Forum.

Ramówka

Ze spółek

Telegraficzny skrót najważniejszych informacji o bieżącej działalności spółek. W krótkiej, dynamicznej formie, prezesi zarządów opowiadają o podejmowanych krokach biznesowych, nowych strategiach, ciekawych inwestycjach, kluczowych kontraktach.

Prezentacje wyników

Co wpłynęło na najnowsze wyniki finansowe? Jak kształtują się poszczególne wskaźniki? W jakiej kondycji finansowej jest spółka? Liczby, porównania i analizy prezentują prezesi zarządów i dyrektorzy finansowi spółek.

Komentarz tygodnia

Paweł Cymcyk – ekonomista, publicysta, twórca i prezenter programów o tematyce giełdowej, tym razem dla inwestorzy.tv. W komentarzu tygodnia przedstawia aktualności ze świata finansów i ocenia ich wpływ na inwestorskie portfele.

Spółki tygodnia

Rafał Irzyński, główny analityk SII w każdy poniedziałek przedstawia po trzy spółki, które w zakończonym tygodniu wyróżniły się pozytywnie bądź negatywnie na warszawskim parkiecie.

Podsumowanie miesiąca

Co miesiąc, specjalnie dla inwestorzy.tv Mateusz Namysł z Domu Maklerskiego Raiffeisen Polbank wskazuje najciekawsze spółki z głównego parkietu oraz te, które zawiodły swoich akcjonariuszy.

Pytania do Longterma

Tutaj to nie my pytamy. Inwestorskie wątpliwości rozwiewa niezależny analityk rynku akcji, inwestor, ekonomista, autor bloga o inwestowaniu longterm.pl, Albert „Longterm” Rokicki. Giełda to jego środowisko naturalne. Chcecie o coś zapytać? Piszcie.

Gość Rafała Irzyńskiego

Prezesi spółek giełdowych, analitycy, eksperci branżowi w ogniu pytań Rafała Irzyńskiego, głównego analityka SII. Forma swobodnej rozmowy z dociekliwym gospodarzem programu sprzyja ujawnieniu wielu ciekawostek dotyczących spółek i gorących trendów gospodarczych.

Subiektywny flash giełdowy Sobiesława Kozłowskiego

Szef działu analiz Domu Maklerskiego Raiffeisen Brokers specjalnie dla nas analizuje najnowsze trendy na finansowym rynku.

Okiem analityka

Niespodziewane wybory polityczne, hity czy kity inwestycyjne - czołowi polscy analitycy specjalnie dla inwestorzy.tv komentują wszystko, co wpływa na polską giełdę.

Poza parkietem

Świat inwestorów to nie tylko główny parkiet GPW. Co dzieje się poza nim? Warto wiedzieć!

The profit

Jak i gdzie inwestować pieniądze? Jak polski rynek kapitałowy postrzegany jest zagranicą? O tym m.in. rozmawia Martyna Nowjalis ze swoimi Gośćmi.

Meandry biznesu

Sukces w biznesie to nie tylko wiedza i umiejętności. To także szczęście i ludzie napotkani na drodze kariery.

Debiuty giełdowe

Wprowadzenie akcji do obrotu to ważne wydarzenie w życiu spółki. Kto niebawem wkracza na parkiet? Którymi spółkami warto się zainteresować? Tutaj znajdziecie odpowiedzi.

Podsumowanie roku

Najważniejsze wydarzenia minionego roku w świecie finansów, giełd, surowców, nieruchomości oczami ekspertów.

Raporty specjalne

Gorące wydarzenia, kontrowersyjne tematy. My nie oceniamy, lecz analizujemy i pokazujemy wszystkie strony medalu.

Śniadania inwestorów

Spotkania zarządów spółek giełdowych z inwestorami i analitykami w przyjaznej, porannej atmosferze.

Starfunds prześwietla fundusze

Razem z Partnerem Merytorycznym, Starfunds prezentujemy najciekawsze rozwiązania inwestycyjne dostępne na rynku polskim, służące do budowy portfeli inwestycyjnych.

Z wizytą w...

[...]

FreshMail.pl