Polnord wprowadził do oferty 113 lokali w osiedlu Wilania w Wilanowie
/ Najnowsze / Polnord wprowadził do oferty 113 lokali w osiedlu Wilania w Wilanowie

Polnord wprowadził do oferty 113 lokali w osiedlu Wilania w Wilanowie

Polnord

Polnord

Polnord SA wprowadził do sprzedaży 113 mieszkań zaprojektowanych w ramach osiedla Wilania w Wilanowie, poinformowała spółka.

„W ramach projektu Wilania klienci mają do wyboru mieszkania od jedno do czteropokojowych, o powierzchniach od 32 do 89 m2. Budynki zaprojektowano tak, by zwiększyć liczbę słonecznych mieszkań narożnych. Lokale posiadają balkony do 12,6 m2 lub ogródki o powierzchni do 34 m2. Do wszystkich mieszkań przewidziane są wygodne garaże pod budynkami i komórki lokatorskie. Powstaną również wózkownie i boksy rowerowe” – powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Polnord Wioletta Kleniewska, cytowana w komunikacie.

W każdej z czterech willi znajdzie się do 30 lokali mieszkalnych, podano również.

„Osiedla Wilania to kolejny projekt wzmacniający obecność Grupy Polnord na rynku warszawskim, który – obok Trójmiasta – jest obszarem naszej największej aktywności. Wieloletnie doświadczenie Grupy pozwala nam dobrze rozpoznać potrzeby osób poszukujących mieszkań w stolicy i innych największych polskich aglomeracjach” – powiedział Dariusz Krawczyk, prezes Polnord, cytowany w komunikacie.

O spółce

Polnord SA to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord SA realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1999 roku.

Źródło: ISBnews, 04.07.2018
Zdjęcie: polnord.pl

Zobacz także: startupy.tv | Isaac Durá, HeraSpace

Albert „Longterm” Rokicki, #95 PYTANIA DO LONGTERMA
Echo Investment SA, Piotr Gromniak – Wiceprezes Zarządu, #297 ZE SPÓŁEK
Comments are disabled

FreshMail.pl