Praktycznie o radach nadzorczych i nadzorze właścicielskim – zapraszamy do udziału w VIII Konferencji Rada Nadzorcza – inwestorzy.tv
/ Wydarzenia / Praktycznie o radach nadzorczych i nadzorze właścicielskim – zapraszamy do udziału w VIII Konferencji Rada Nadzorcza

Praktycznie o radach nadzorczych i nadzorze właścicielskim – zapraszamy do udziału w VIII Konferencji Rada Nadzorcza

VIII Konferencja Rada Nadzorcza

VIII Konferencja Rada Nadzorcza

Zapraszamy do udziału w 8. edycji Konferencji Rada Nadzorcza, która odbędzie się 4 października 2018 roku (czwartek) w Dąbrowie Górniczej. Tradycyjnie Konferencja w całości poświęcona będzie praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych.

„Zaproszone osoby – co zresztą jest domeną Konferencji – gwarantują najwyższy poziom kompetencji. Wchodzimy w kolejne obszary profesjonalnego sprawowania nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych – spojrzymy postrzega te zagadnienia jeden z największych w Polsce inwestor finansowy. Porozmawiamy również o tym jak powinny wyglądać rady nadzorcze oczami udziałowców i akcjonariuszy, a także o przyszłości rad nadzorczych – bo wydarzeń rynkowych ostatnio niezmiernie dużo! I po raz pierwszy poruszymy trudną kwestię rad nadzorczych w firmach rodzinnych! Będzie również – odrobina humoru. Po szczegóły odsyłam oczywiście do programu” – mówi Piotr Rybicki, pomysłodawca i organizator Konferencji.

Rejestracja on-line jest dostępna na: rejestracja konferencja rada nadzorcza 2018. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Program VIII Konferencji Rada Nadzorcza:

12.00 Uroczyste rozpoczęcie Konferencji
:: Zbigniew Podraza, Piotr Rybicki
12:15 „Jak wygląda nadzór właścicielski z perspektywy inwestora finansowego, czyli o dobrych praktykach ładu korporacyjnego w praktyce”
:: Filip Berkowski
12:45 Corporate governance 2018 po brytyjsku
:: Andrzej S. Nartowski
13:00 „Jak na rady nadzorcze wpłynął… GetBack”
:: Debata
:: Zaproszeni do dyskusji: Michał Masłowski, Tomasz Prusek, Wiesław Rozłucki
:: Moderator: Piotr Rybicki
14:00 Family governance a corporate governance – czyli dylematy firm rodzinnych
:: Paweł Rataj, Piotr Rybicki
14:15 Wręczenie wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance 2018”
:: laudacja – Agnieszka Gontarek – Człowiek Corporate Governance 2017
14:30 Przerwa
15:00 Jak rady nadzorcze postrzega… Człowiek Corporate Governance 2018
:: Człowiek Corporate Governance 2018
15:45 30 dni z życia rad nadzorczych, czyli pół żartem pół serio o polskim corporate governance
:: Piotr Rybicki
16:00 Jaka ma być rada nadzorcza? Czyli o tym kogo poszukują do rad nadzorczych udziałowcy i akcjonariusze
:: Debata
:: Zaproszeni do dyskusji: Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Sonia Draga, Piotr Nowjalis, Adam Sikorski
:: Moderator: Piotr Rybicki
17:00 Zakończenie Konferencji

program może ulec zmianie

„Człowiek Corporate Governance 2018”

Podczas VIII Konferencji Rada Nadzorcza zostanie wręczone wyróżnienie „Człowiek Corporate Governance 2018”. Już po raz czwarty zostanie doceniona osoba, która wnosi niebagatelny wkład w budowę ładu korporacyjnego w Polsce. Dotychczasowi laureaci: Andrzej S. Nartowski, Wiesław Rozłucki i Agnieszka Gontarek są najlepszą rekomendacją rangi wyróżnienia.

„Myślę, że podobnie jak ja, tak i wszyscy członkowie Kapituły, wybierając tegorocznego wyróżnionego czuli dumę. Od kilku lat tworzymy nowy ważny rozdział corporate governance w Polsce – i to jest naprawdę powód do dumy.” – mówi Piotr Rybicki.

Do udziału w VII Konferencji Rada Nadzorcza organizator zaprasza przedsiębiorców, właścicieli firm, udziałowców, akcjonariuszy, członków rad nadzorczych, dyrektorów finansowych, pracowników nadzoru właścicielskiego, pracowników biur zarządu, pracowników naukowych a także wszystkie osoby zainteresowane tematyka corporate governance. „To nie tylko konferencja dla rad nadzorczych” – mówi Piotr Rybicki. „To konferencja przede wszystkim dla osób, które faktycznie sprawują nad swoimi firmami – niezależnie od tego czy w danym podmiocie powołano odrębny organ – radę nadzorczą.”

„A wszystkim, którym wydaje się, że Dąbrowa Górnicza jest daleko (bo 15 km z Katowic, 70 km z Krakowa, 212 km z Wrocławia i 305 km z Warszawy) – to naprawdę ciekawe miasto, które warto odwiedzić nie tylko przy okazji VIII Konferencji Rada Nadzorcza.” – zaprasza Piotr Rybicki pomysłodawca i organizator Konferencji.

VIII Konferencja Rada Nadzorcza

Szczegółowe informacje o VIII Konferencji Rada Nadzorcza znajdują się na stronie: konferencjaradanadzorcza2018.pl

Źródło: KRN, 15.09.2018

Zobacz także: Mateusz Namysł, #28 PODSUMOWANIE MIESIĄCA (07.09.2018)

W spółce Alumetal następuje zmiana warty
Rewolucję bezzałogowego ruchu lotniczego czas zacząć
Comments are disabled