Premiera: ">observer_" od Bloober Team w IV kwartale, "DeathTV" od iFun4All w październiku – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / Premiera: „>observer_” od Bloober Team w IV kwartale, „DeathTV” od iFun4All w październiku

Premiera: „>observer_” od Bloober Team w IV kwartale, „DeathTV” od iFun4All w październiku

premiery gier

premiery gier

Wersja grywalna portu gry „>observer_” autorstwa Bloober Team SA, na platformę Nintendo Switch, została ukończona, podała spółka. Premiera produkcji na konsoli planowana jest na IV kwartał 2018 roku.

„Gra stanowi port i ukaże się pod tym samym tytułem na konsoli firmy Nintendo” – czytamy w komunikacie.

Premiera tej produkcji na konsoli Nintendo planowana jest na czwarty kwartał 2018 r., podano także.

„Natomiast spółka planuje rozpocząć jej kampanię promocyjną w dniu dzisiejszym podczas targów PAX West w Seattle. Gra będzie zaprezentowana w trakcie targów w grywalnej wersji dla wszystkich odwiedzających stoisko firmy” – czytamy dalej.

W ocenie spółki, sprzedaż gry „>observer_” na platformie Nintendo Switch będzie mieć wpływ na wyniki finansowe za rok 2018 i kolejne okresy, zaznaczono w informacji.

O spółce

Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

Projekt tworzony przez iFun4All SA we współpracy z Microsoft Corporation ukaże się pod tytułem „DeathTV”, a premiera gry na platformie streamingowej Mixer zaplanowana jest na październik bieżącego roku, podała spółka.

„Premiera gry „DeathTV” planowana jest na październik 2018 r. Gra ukaże się wyłącznie na platformie streamingowej Mixer” – czytamy w komunikacie.

Spółka podała także, że dziś rozpoczęte zostaną oficjalne działania promocyjno – marketingowe gry w Stanach Zjednoczonych.

O spółce

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących „Real World-Data” – informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

Źródło: ISBnews, 31.08.2018

Zobacz także: RODO – nie takie straszne jak je malują

CD PROJEKT SA, Adam Kiciński – Prezes Zarządu, #306 ZE SPÓŁEK
Ten Square Games SA, Arkadiusz Pernal – Wiceprezes Zarządu, #236 PREZENTACJE WYNIKÓW
Comments are disabled

FreshMail.pl