Prime Bit Games zadebiutuje jutro na rynku NewConnect
/ Najnowsze / Prime Bit Games zadebiutuje jutro na rynku NewConnect

Prime Bit Games zadebiutuje jutro na rynku NewConnect

Prime Bit Games

Prime Bit Games

Producent elementów aplikacji i gier Prime Bit Games SA zadebiutuje na rynku NewConnect we wtorek, 26 czerwca 2018 roku, podała giełda.

Marzenia stają się w rzeczywistością. W najbliższy wtorek, 26 czerwca 2018 r. Prime Bit Games SA jako pierwsza rzeszowska firma produkująca gry komputerowe, zadebiutuje na rynku NewConnect przy Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Debiut odbędzie się w siedzibie Giełdy przy ul. Książęcej 4. Jak przyznaje Prezes Prime Bit Games SA Michał Ręczkowicz: „Jest to krok milowy dla naszej firmy. Krok, który pozwoli nam na dalszy rozwój oraz szersze zaprezentowanie się przed inwestorami z kraju. Jesteśmy pierwszą firmą gamingową z Podkarpacia, która wchodzi na giełdę NewConnect, więc przecieramy szlaki. To trudne wyzwanie i zdajemy sobie sprawę, że poprzeczka jest zawieszona wysoko”.

Prime Bit Games SA będzie 402. spółką notowaną na NewConnect oraz 7. debiutem na tym rynku w 2018 roku. Kurs odniesienia to 1,5 zł. Debiut poprzedziły prywatna emisja akcji serii B o wartości 831,9 tys. zł i publiczna emisja akcji serii C o wartości 892,25 tys. zł. Łączna wartość spółki wg kursu odniesienia to 9,64 mln zł.

O spółce

Prime Bit Games SA to niezależny projektant, twórca i wydawca gier mobilnych, komputerowych, konsolowych i przeglądarkowych. Świadczy również usługi w zakresie portingu, co-developmentu, projektowania grafiki oraz gier dedykowanych na specjalne zamówienia klienta.

Źródło: Spółka, ISBnews, 25.06.2018
Zdjęcie: primebitgames.com

Zobacz także: startupy.tv | Julia Krysztofiak-Szopa, Startup Poland

#BIZNESwDRODZE, odcinek 4, Bartosz Kazimierczuk, Tower Investments SA
7LEVELS SA, Krzysztof Król – Wiceprezes Zarządu, #296 ZE SPÓŁEK
Comments are disabled

FreshMail.pl