PrimeBit Games wydaje swój flagowy tytuł "Magic Nations" oraz "Caveman Chuck" na Steam – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / PrimeBit Games wydaje swój flagowy tytuł „Magic Nations” oraz „Caveman Chuck” na Steam

PrimeBit Games wydaje swój flagowy tytuł „Magic Nations” oraz „Caveman Chuck” na Steam

PrimeBit Games

PrimeBit Games

PrimeBit Games SA, notowany na New Connect developer gier z Rzeszowa, wypuścił dziś na rynek pełną wersję swojego najważniejszego tytułu – Magic Nations. To strategiczna karcianka osadzona w świecie fantasy dla graczy z całego świata, oparta na rywalizacji. Taktyka i odpowiednio wykorzystanie posiadanych zasobów zdecyduje o sukcesie lub porażce gracza.

„Mamy przyjemność przekazać naszym użytkownikom kompletną wersję flagowego tytułu Prime Bit Games – Magic Nations. Dołożyliśmy wszelkich starań aby gra była jak najbardziej interesująca i każdy znalazł w niej coś dla siebie. Przygotowaliśmy produkt, w którym gracze będą mogli sprawdzić swoje zdolności strategiczne, taktyczne oraz umiejętności zarządzania kapitałem ludzkim i posiadanymi zasobami. Zadbaliśmy również o piękną grafikę, która uprzyjemni czas spędzony w grze i będzie uzupełnieniem przygody w świecie magii.” – mówi Michał Ręczkowicz prezes PrimeBit Games SA.

Rozgrywka w Magic Nations polega na logicznym myśleniu i dostosowaniu swoich ruchów do warunków panujących na polu walki. Użytkownik może wziąć udział w specjalnych kampaniach lub zdecydować się na bitwę z innymi zawodnikami. Podczas tych potyczek gracze rozstawiają swoje oddziały i wykorzystują umiejętności bohaterów z posiadanych kart. Odpowiednie pokazanie swoich silnych stron i odkrycie słabych punktów u przeciwnika mogą zdecydować o sukcesie lub porażce. – „Skomponowaliśmy karty w taki sposób, aby każda kolejna rozgrywka różniła się od poprzedniej. Wszyscy bohaterowie naszej gry charakteryzują się innym zestawem cech, które w odpowiednim zestawieniu tworzą barierę nie do pokonania. Aby wygrać należy doprowadzić swoich przeciwników do sytuacji bez wyjścia, utraty kart lub kapitulacji.” – dodaje Ręczkowicz.

Świat gry zamieszkuje sześc ras, z których każdej nadano inną charakterystykę. To pozwala graczom wcielić się i utożsamić ze swoją postacią. Każdej z nich dedykowane są specjalne karty, podzielone na cztery rodzaje: normalne, magiczne, legendarne i starożytne. Użytkownicy mogą zdobywać je podczas kampanii, oraz kupować i sprzedawać innym graczom. Co ciekawe, udostępniono również unikatowe karty, które można zdobyć grając w inne produkcje studia.

Magic Nations to gra multiplatformowa – spółka aktualnie pracuje nad portingiem tytułu na Xbox One, Nintendo Switch, iOS i Android.

20 września 2018 roku odbędzie się premiera naszej gry Caveman Chuck na Steam! Z przyczyn technicznych planowana premiera jest przesunięta z 17. na 20 września 2018 roku, podała spółka.

Caveman Chuck jest to gra platformowa 2D łączącą w sobie dwa gatunki: zręcznościowy i przygodowy. Fabuła gry przenosi nas do ery kamienia łupanego, gdzie gracz wciela się w nieokrzesanego jaskiniowca imieniem Chuck. Na początku gry dowiadujemy się, że nasz bohater dzieli swoją jaskinie ze swoją żoną, która pewnego dnia zostaje porwana przez pterodaktyla! Chuck odczuwa emocjonalną ulgę i nawet przez jakiś czas odczuwa zadowolenie z zaistniałej sytuacji. Jednak w miarę upływu czasu, gdy coraz bardziej zaczyna doskwierać mu głód, nasz bohater zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie będzie miał mu kto gotować. Zły i zdeterminowany opuszcza przytulną jaskinię i wyrusza w pościg za skrzydlatym porywaczem swojej świetnie gotującej żony.

Gra zawiera 6 różnych poziomów, przy czym każdy będzie składał się z różnych map. Głównym odbiorcą są gracze w przedziale wiekowym od 13 do 30 roku życia. Cena gry na Steam wynosi 2.99$. Poza wersją na Steam, gra również dostępna jest na systemy Android i iOS.

O spółce

PrimeBit Games SA to notowany na New Connect twórca, projektant i wydawca gier na komputery stacjonarne, konsole i urządzenia mobilne. Studio tworzą profesjonalne zespoły grafików i programistów z ugruntowanym doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Misją spółki jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier, w których wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki. Głównym założeniem działalności PrimeBit Games SA jest osiągnięcie ugruntowanej pozycji na polskim i światowym rynku gamingowym jako podmiotu dyktującego nowe trendy w branży. Flagowym produktem spółki jest Magic Nations. Spółka jest twórcą własnej platformy typu kickstarter, za pośrednictwem której deweloperzy gier mogą przeprowadzać zbiórki pieniędzy na sfinansowania swoich projektów, których wydawcą w przyszłości będzie PrimeBit Games SA.

Źródło: Spółka, 20.09.2018
Zdjęcie: primebitgames.com

Zobacz także: IMS SA, Piotr Bielawski – Wiceprezes Zarządu, #238 PREZENTACJE WYNIKÓW

BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: wakacje 2018
Czy Asseco podąża za trendem inteligentnej mobilności?
Comments are disabled

FreshMail.pl