Prześwietlamy spółki: Jaką strategię realizuje Columbus Energy SA – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / Prześwietlamy spółki: Jaką strategię realizuje Columbus Energy SA

Prześwietlamy spółki: Jaką strategię realizuje Columbus Energy SA

Zarząd Columbus Energy SA

Zarząd Columbus Energy SA

Columbus Energy SA to lider mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Wprowadził na polskim rynku innowacyjną usługę “Abonament na Słońce”, dzięki której każdy właściciel domu jednorodzinnego w Polsce może oszczędzać z energią słoneczną już od pierwszego dnia użytkowania.

W Strategii Columbus Energy SA wpisane są na stałe trzy wartości:

#TEMPO

To cecha, która określa, w jaki sposób pracujemy i rozwijamy się. W Columbus Energy rozumiemy, że sukces jest efektem
wspólnej, intensywnej i dynamicznej pracy. Dzięki tempu możemy osiągać tak spektakularne wyniki i wyznaczać trendy.

#TALENT

Naszą organizację tworzą ludzie, których pasją jest rozwój. Odkrywamy i doskonalimy talenty w naszym Zespole. Istotne są nie tylko kwalifikacje, lecz także pozytywna postawa wobec zmiany i zaangażowanie. Szukamy ludzi, którzy kochają to, co robią.

#TROSKA

Codziennie troszczymy się o poprawę jakości życia zwykłych ludzi. Otaczamy opieką właścicieli instalacji i ich rodziny na każdym etapie realizacji. Dbamy o zdrowie planety, naszych Klientów oraz własne. Empatia i wzajemna troska to wartości definiujące naszą filozofię codziennego działania.

Co zakłada zarząd?

Po pierwsze zwiększenie udziału w rynku instalacji fotowoltaicznych, zarówno w rynku właścicieli domów, nieruchomości komercyjnych, ale również wykonawstwo i inwestowanie we własne projekty farm fotowoltaicznych.

Po drugie inwestycje w rozwój i innowacyjne rozwiązania dla infrastruktury e-mobility, związanych z ładowaniem samochodów elektrycznych.

Po trzecie zwiększenie dynamiki rozwoju projektu Columbus Air – innowacyjnego systemu rozliczania przesyłu energii między prosumentem, a odbiorcami z wykorzystaniem technologii blockchain, infrastruktury e-mobility oraz fotowoltaiki.

Po czwarte i jakże ważne dla Akcjonariuszy, dopuszczenie do obrotu na rynku NewConnect wszystkich akcji Columbus Energy SA i przeniesienie notowań akcji Spółki z rynku NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA.

Po piąte prowadzenie Relacji Inwestorskich, transparentnej polityki informacyjnej w obszarze rynku kapitałowego oraz komunikacji z Klientem i otoczeniem inwestycyjnym z wykorzystaniem inteligentnych kanałów komunikacji i mediów społecznościowych.

Po szóste inwestowanie kapitału ludzkiego oraz doświadczenia organizacji przy tworzeniu spółek celowych, czy joint-venture w celu rozwoju organicznego Grupy Kapitałowej.

Czy brzmi to przekonująco? Zachęcamy do komentowania.

Zobacz także: Koronawirus. Sytuacja gospodarcza Okiem ANALITYKA #44

Czy na fotowoltaice można zarobić | TWÓJ BIZNES #5
CCC SA, Marcin Czyczerski – Prezes Zarządu, #266 PREZENTACJE WYNIKÓW
Comments are disabled