+48 601 632 601
/ Najnowsze / PZU GO – innowacyjne narzędzie, którego zadaniem będzie poprawa bezpieczeństwa kierowców

PZU GO – innowacyjne narzędzie, którego zadaniem będzie poprawa bezpieczeństwa kierowców

PZU GO

PZU GO

Już wkrótce PZU SA jako pierwszy ubezpieczyciel w Europie przedstawi swoim klientom PZU GO – innowacyjne rozwiązanie telematyczne, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa kierowców. Aplikacja mobilna połączona z niewielkim urządzeniem typu beacon pozwoli na automatyczne wezwanie pomocy w razie kolizji lub wypadku.

PZU GO to aplikacja telematyczna na smartfona połączona z niewielkim urządzeniem typu beacon przyklejanym na szybie samochodu. Zestaw czujników pozwoli na wykrycie sytuacji awaryjnej i wysłanie sygnału do centrum alarmowego PZU, które skontaktuje się z kierowcą w celu zapewnienia niezbędnego wsparcia. W przypadku braku możliwości kontaktu, na miejsce wypadku wysłane zostaną służby ratunkowe. Dodatkowo, w ramach programów partnerskich, PZU GO zapewni pakiet benefitów dla kierowców z polisą PZU, a w przyszłości również tańsze polisy komunikacyjne dla najlepszych z nich.

Beacon jest samowystarczalny i działa przez trzy lata.

O spółce

Grupa kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

Źródło: Spółka

Zobacz także: Marvipol Development SA, #6 DEBIUTY GIEŁDOWE

THE PROFIT #83: Krzysztof Zdanowski, Summa Linguae SA
Businesstube: Wiesław Łatała, Marvipol Development SA
Comments are disabled

FreshMail.pl