+48 601 632 601
wersja beta
/ Najnowsze / QubicGames: Niebawem premiera ‚Tactical Mind’ i wprowadzenie ‚The Way’

QubicGames: Niebawem premiera ‚Tactical Mind’ i wprowadzenie ‚The Way’

QubicGames

QubicGames

Premierę gry „Tactical Mind” na konsolę Nintendo Switch ustalono na 22 grudnia br. w Ameryce Północnej oraz 30 grudnia br. w Europie i Australii, podał Cubic Games SA.

„Cena gry została ustalona na poziomie 2,99 USD/ 2,99 euro” – czytamy w komunikacie QubicGames SA.

Gra „Tactical Mind” jest produkcją wspólną Cubic Games i spółki stowarzyszonej Drageus Games, w której Cubic Games posiada ponad 30% akcji zwykłych.

„Zarówno poniesione koszty wytworzenia i wydania gry, jak i udział w przyszłych przychodach ze sprzedaży zostaną proporcjonalnie podzielone pomiędzy obie spółki” – czytamy dalej.

QubicGames zawarł ze spółką stowarzyszoną Sonka, w której ma 29% akcji, umowę wydawniczą na wprowadzenie gry „The Way”, na platformę Nintendo Switch, podała spółka.

„Współpraca obejmować będzie wsparcie dla Sonka SA przy implementacji gry na nową platformę, jej wydanie, marketing oraz dystrybucję. Premiera gry na platformę Nintendo Switch planowana jest na pierwsze półrocze 2018 r.” – czytamy w komunikacie.

W zamian za licencję na wydawanie gry Sonka otrzyma wynagrodzenie w postaci procentu od przychodów ze sprzedaży gry (revenue share), podano także.

„Jednocześnie emitent otrzyma jednorazowe wynagrodzenie od Sonka SA za wsparcie przy produkcji gry na platformę Nintendo Switch” – czytamy dalej.

O spółce

QubicGames SA jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 roku i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 roku spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 roku zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od września 2016 roku.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: 6 Śniadanie Inwestorów

Albert „Longterm” Rokicki, #77 PYTANIA DO LONGTERMA
Alumetal SA, Szymon Adamczyk – Prezes Zarządu, #166 PREZENTACJE WYNIKÓW
Comments are disabled

FreshMail.pl