/ Najnowsze / QubicGames: spółka I.V.O. Games została zarejestrowana, ma produkować gry premium na konsole

QubicGames: spółka I.V.O. Games została zarejestrowana, ma produkować gry premium na konsole

QubicGames

QubicGames

QubicGames SA i inni założyciele zarejestrowali spółkę I.V.O Games, która ma tworzyć i wydawać gry premium na konsole, w tym konsolę Nintendo Switch oraz komputery PC/Mac, podano w komunnikacie.

„Kapitał zakładowy I.V.O Games wynosi 5.000 zł i dzieli się na 100 udziałów. Emitent jako jeden z założycieli objął 20 udziałów, co stanowi 20% kapitału zakładowego I.V.O Games, w zamian za wkład pieniężny w wysokości 1.000 zł” – czytamy w komunikacie.

QubicGames planuje w najbliższym czasie podpisać z I.V.O Games umowę na produkcję gry, podano także.

„Podstawową działalnością I.V.O Games będzie tworzenie i wydawania gier Premium na konsole, w tym konsolę Nintendo Switch oraz komputery PC/Mac przy współpracy z emitentem” – czytamy dalej.

I.V.O Games jest pierwszą spółką powstałą w ramach programu Polski Inkubator Gier, zaznaczono także.

„Założenie spółki I.V.O Games jest częścią realizacji strategii emitenta w zakresie działalności inwestycyjnej w branży gier” – podsumowano w komunikacie.

O spółce

QubicGames SA jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 roku spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 roku zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 roku.

Źródło: ISBnews, 06.07.2018

Zobacz także: Paweł Szczepanik przedstawia: DOW JONES, DAX, NIKKEI, SP500, ROPA, MIEDŹ | Analiza techniczna

GPW SA, Marek Dietl – Prezes Zarządu, #298 ZE SPÓŁEK
startupy.tv | Jana Oparij, PublBox
Comments are disabled

FreshMail.pl