(17.04.2018) Rada nadzorcza GetBack odwołała z funkcji prezesa Konrada Kąkolewskiego
/ Najnowsze / (17.04.2018) Rada nadzorcza GetBack odwołała z funkcji prezesa Konrada Kąkolewskiego

(17.04.2018) Rada nadzorcza GetBack odwołała z funkcji prezesa Konrada Kąkolewskiego

GetBack

GetBack

Rada nadzorcza GetBack SA odwołała ze skutkiem natychmiastowym Konrada Kąkolewskiego z funkcji prezesa oraz ze składu zarządu GetBack, podała spółka. Rada oddelegowała Kennetha Williama Maynarda, przewodniczącego RN do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu oraz członka zarządu GetBack na okres do 15 czerwca.

Ponadto rezygnacje z funkcji członków zarządu ze skutkiem natychmiastowym złożyli Anna Paczuska oraz Marek Patuła. Rada nadzorcza GetBack powołała, począwszy od 25 kwietnia, Przemysława Dąbrowskiego na stanowisko członka zarządu GetBack, podano w komunikacie.

Wczoraj GetBack podał, że negocjuje z PKO Bankiem Polskim oraz Polskim Funduszem Rozwoju (PFR) uzyskanie finansowania o charakterze kredytowo-inwestycyjnym w kwocie do 250 mln zł. Obie instytucje stanowczo zdementowały te informacje.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA (GPW) poinformowała dziś, że zawiesiła obrót akcjami i obligacjami GetBack bezterminowo na żądanie Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

O spółce

GetBack SA jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. Powstała w lutym 2012 roku, zaś od marca 2014 r. grupa jest obecna także na rynku rumuńskim. W lipcu 2017 roku spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: Private Equity Managers SA, Ewa Ogryczak – Wiceprezes Zarządu, #202 PREZENTACJE WYNIKÓW

Echo Investment SA, Maciej Drozd – Wiceprezes Zarządu, #203 PREZENTACJE WYNIKÓW
Nowa strategia Aforti Holding
Comments are disabled