Podsumowanie roku - inwestorzy.tv
/ Ramówka

Ze spółek
Telegraficzny skrót najważniejszych informacji o bieżącej działalności spółek. W krótkiej, dynamicznej formie, prezesi zarządów opowiadają o podejmowanych krokach biznesowych, nowych strategiach, ciekawych inwestycjach, kluczowych kontraktach.

Prezentacje wyników
Co wpłynęło na najnowsze wyniki finansowe? Jak kształtują się poszczególne wskaźniki? W jakiej kondycji finansowej jest spółka? Liczby, porównania i analizy prezentują prezesi zarządów i dyrektorzy finansowi spółek.

Komentarz tygodnia
Paweł Cymcyk – ekonomista, publicysta, twórca i prezenter programów o tematyce giełdowej, tym razem dla inwestorzy.tv. W komentarzu tygodnia przedstawia aktualności ze świata finansów i ocenia ich wpływ na inwestorskie portfele.

Spółki tygodnia 
Rafał Irzyński, główny analityk SII w każdy poniedziałek przedstawia po trzy spółki, które w zakończonym tygodniu wyróżniły się pozytywnie bądź negatywnie na warszawskim parkiecie.

Podsumowanie miesiąca 
Co miesiąc, specjalnie dla inwestorzy.tv Mateusz Namysł z Domu Maklerskiego Raiffeisen Polbank wskazuje najciekawsze spółki z głównego parkietu oraz te, które zawiodły swoich akcjonariuszy.

Pytania do Longterma
Tutaj to nie my pytamy. Inwestorskie wątpliwości rozwiewa niezależny analityk rynku akcji, inwestor, ekonomista, autor bloga o inwestowaniu longterm.pl, Albert „Longterm” Rokicki. Giełda to jego środowisko naturalne. Chcecie o coś zapytać? Piszcie.

Gość Rafała Irzyńskiego
Prezesi spółek giełdowych, analitycy, eksperci branżowi w ogniu pytań Rafała Irzyńskiego, głównego analityka SII. Forma swobodnej rozmowy z dociekliwym gospodarzem programu sprzyja ujawnieniu wielu ciekawostek dotyczących spółek i gorących trendów gospodarczych.

Subiektywny flash giełdowy
Sobiesława Kozłowskiego 
Szef działu analiz Domu Maklerskiego Raiffeisen Brokers specjalnie dla nas analizuje najnowsze trendy na finansowym rynku.

Okiem analityka 
Niespodziewane wybory polityczne, hity czy kity inwestycyjne - czołowi polscy analitycy specjalnie dla inwestorzy.tv komentują wszystko, co wpływa na polską giełdę.

Poza parkietem
Świat inwestorów to nie tylko główny parkiet GPW. Co dzieje się poza nim? Warto wiedzieć!

The profit 
Jak i gdzie inwestować pieniądze? Jak polski rynek kapitałowy postrzegany jest zagranicą? O tym m.in. rozmawia Martyna Nowjalis ze swoimi Gośćmi.

Meandry biznesu 
Sukces w biznesie to nie tylko wiedza i umiejętności. To także szczęście i ludzie napotkani na drodze kariery.

Debiuty giełdowe 
Wprowadzenie akcji do obrotu to ważne wydarzenie w życiu spółki. Kto niebawem wkracza na parkiet? Którymi spółkami warto się zainteresować? Tutaj znajdziecie odpowiedzi.

Podsumowanie roku 
Najważniejsze wydarzenia minionego roku w świecie finansów, giełd, surowców, nieruchomości oczami ekspertów.

Raporty specjalne 
Gorące wydarzenia, kontrowersyjne tematy. My nie oceniamy, lecz analizujemy i pokazujemy wszystkie strony medalu.

Śniadania inwestorów 
Spotkania zarządów spółek giełdowych z inwestorami i analitykami w przyjaznej, porannej atmosferze.