Ruszył nowy cykl konferencji dla inwestorów. Pierwsza konferencja GAMING NA GIEŁDZIE już za nami! – inwestorzy.tv
/ Wydarzenia / Ruszył nowy cykl konferencji dla inwestorów. Pierwsza konferencja GAMING NA GIEŁDZIE już za nami!

Ruszył nowy cykl konferencji dla inwestorów. Pierwsza konferencja GAMING NA GIEŁDZIE już za nami!

c9dbb116-001c-459f-af44-25284a773266

c9dbb116-001c-459f-af44-25284a773266

W ostatni czwartek, 29 listopada, wystartował nowy cykl konferencji na GPW o branży gier – GAMING NA GIEŁDZIE. W wydarzeniu otwierającym serię wzięli udział przedstawiciele topowych producentów gier z gatunku horror: Bloober Team, The Farm 51, Movie Games, iFun4all i Acid Wizard Studio. Konferencję wspierali merytorycznie przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Agencji Rozwoju Przemysłu.

Internetowa telewizja Inwestorzy.tv wspólnie ze specjalizującą się w relacjach inwestorskich agencją Strict Minds oraz Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie powołali do życia nowy cykl konferencji – GAMING NA GIEŁDZIE – obejmujący kilka wydarzeń dotyczących spółek gamingowych.

„Mimo że znajdujemy się w światowej czołówce w produkcji gier, wciąż istnieje duża grupa inwestorów, którzy nie inwestują w spółki z gamedevu, ponieważ nie do końca rozumieją specyfikę tej branży.” – wyjaśnia Tomasz Muchalski, CEO Strict Minds. – „Chcemy pokazać tej grupie, że „nie taki diabeł straszny jak go malują” – podsumowuje.

Celem całego cyklu będzie przybliżenie inwestorom tego rynku przez samych twórców polskich gier oraz analityków i dziennikarzy zajmujących się tematyką gamingu. Każde ze spotkań charakteryzują: wyjątkowy temat przewodni i niepowtarzalni paneliści. Wydarzenia są skierowane przede wszystkim do: inwestorów indywidualnych, inwestorów instytucjonalnych, akcjonariuszy spółek gamingowych, prasy i telewizji.

Pierwsza konferencja „Czy inwestorzy powinni bać się spółek tworzących horrory?” odbyła się 29 listopada 2018 roku i wzięli w niej udział przedstawiciele uznanych spółek tworzących najstraszniejsze produkcje: Bloober Team, The Farm 51, Movie Games, iFun4all i Acid Wizard Studio. Panele dyskusyjne były wspierane przez przedstawicieli GPW, NCBiR oraz ARP, a także: blog Longterm.pl, Graczpospolita.pl oraz Vestor DM.

„Cieszymy się, że wspólnie ze Strict Minds i GPW możemy zaproponować inwestorom ten alternatywny sposób poznania świata gamedeveloperów.” – mówi Tomasz Krawczyk, Wiceprezes Zarządu inwestorzy.tv SA„W połączeniu z doświadczeniem Inwestorzy.tv w organizacji tego typu wydarzeń, oraz poziomem merytorycznym panelistów, jesteśmy przekonani, że każdy uczestnik cyklu zdobędzie na tych konferencjach unikatową wiedzę o rynku gier.” – dodaje.

Wszystkie edycje cyklu GAMING NA GIEŁDZIE będą obejmować tematykę związaną z tym bardzo ciekawym, szybko rozwijającym się rynkiem.

Zdjęcia

8a7692df-c58a-4511-aece-a6a213d98317
021b3527-e6b9-4ba1-bab2-379fb35f48de
03d35cf3-e87a-463f-b48f-17ea34d682b6
3a89f098-d867-4d28-97cd-3a97b886a466

Wideorelacja

O spółkach

STRICT MINDS Communication kontynuuje działalność Everest Consulting, agencji PR powstałej w 2004 r. Przez ostatnie 5 lat działalność Everest Consulting ewoluowała w kierunku usług doradczych i wsparcia w zakresie transakcji na rynku kapitałowym (IPO, SPO, ABB). Dlatego w 2014 r. właściciele Everest Consulting zdecydowali się o wydzieleniu działalności z zakresu financial PR do osobnej spółki – STRICT MINDS Communication. Spółka skupia się na pracy dla podmiotów rynku kapitałowego lub tych, które do tego rynku aspirują. Kompleksowo wspiera procesy związane z upublicznieniem od momentu decyzji aż po debiut na rynku GPW, NewConnect lub Catalyst. Wspiera komunikacyjnie transakcje pre-IPO, IPO, SPO, ABB. Dba o wizerunek w mediach i relacje z inwestorami instytucjonalnymi i indywidulnymi spółek już notowanych. Pracuje lub pracowała dla ponad 100 spółek giełdowych, zarówno dla największych polskich firm, sektora MSP jak i mikroprzedsiębiorstw i start-upów. Wspierała ponad 100 transakcji pre-IPO/IPO/SPO, o łącznej wartości ponad 3 mld zł. Zorganizowała ponad 500 konferencji i spotkań prasowych oraz ponad 300 spotkań z inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi.

Telewizja inwestorzy.tv wystartowała w maju 2015 roku wypełniając niszę na rynku medialnym. Pierwsze tygodnie działalności potwierdziły skalę zapotrzebowania na wiedzę dotyczącą rynku kapitałowego i w konsekwencji doprowadziły do powstania ponad trzydziestu programów własnych wchodzących w skład autorskiej ramówki telewizyjnej tworzonych przez dziennikarzy inwestorzy.tv wspólnie z analitykami, blogerami oraz praktykami rynku finansowego w ramach trzech kanałów tematycznych: inwestorzy.tv, startupy.tv oraz babaco.tv. W kwietniu 2018 roku spółka uruchomiła program Giełdowy ranek, czyli pierwsze pasmo na żywo, nadawane codziennie o godzinie 10:00 na www.inwestorzy.tv. Nagrania programów odbywają się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie spółka we wrześniu 2016 roku uruchomiła Centrum Inwestora oraz posiada własne studio nagrań. Ekipa inwestorzy.tv jest obecna na wszystkich ważnych wydarzeniach branżowych w Polsce, konferencjach i kongresach ekonomicznych wielokrotnie obejmując nad nimi patronat medialny. Spółka inwestorzy.tv SA jest również organizatorem Gali Rekiny Biznesu, Gali Nagrody Specjalne Inwestorów Filary Polskiej Gospodarki, konferencji Capital Market Forum oraz ekskluzywnego eventu Magic Luxury Night.

Grupa inwestycje.pl to niezależny portal finansowo – gospodarczy, jeden z największych portali finansowych w Polsce. Skierowany jest do biznesmenów, managerów, specjalistów, kadry zarządzającej, inwestorów indywidualnych oraz wszystkich szukających pełnej wiedzy na temat możliwości inwestowania pieniędzy. Spółka jest właścicielem prawie 30 domen internetowych o tematy-ce biznesowo-finansowej, które generują łącznie ponad 4 mln wyświetleń miesięcznie.

Zobacz także: Gry z innej bajki od Varsav Game Studio

Łódź przyszłym liderem technologii 5G?
startupy.tv| Oggy Popov, Prospecto Group
Comments are disabled

FreshMail.pl