T-Bull przesuwa premierę "Top Speed 2", wdroży w grze dodatkowe rozwiązania – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / T-Bull przesuwa premierę „Top Speed 2”, wdroży w grze dodatkowe rozwiązania

T-Bull przesuwa premierę „Top Speed 2”, wdroży w grze dodatkowe rozwiązania

T-Bull

T-Bull

T-Bull SA podjął decyzję o rozszerzeniu pierwotnie planowanych funkcjonalności oraz wdrożeniu dodatkowych rozwiązań w grze „Top Speed 2”, podała spółka. W związku z tym premiera gry zostaje przesunięta na I poł. 2019 roku.

„Pierwotnie planowana premiera gry na platformie Android miała odbyć się do końca grudnia 2018 r. Zarząd podtrzymuje wszystkie […] oczekiwania wobec parametrów monetyzacyjnych gry ‚Top Speed 2′” – czytamy w komunikacie.

Prace nad „Top Speed 2” są zaawansowane, a wersja beta tej gry (aplikacja nieukończona, posiadająca wybrane funkcjonalności, które są testowane przez chętnych użytkowników w celu wyeliminowania błędów i wprowadzenia usprawnień) dostępna jest na platformie Android w wybranych krajach, m. in. w Polsce, zaznaczono w informacji.

O spółce

T-Bull SA to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 roku. spółka zadebiutowała na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych.

Źródło: ISBNews, 21.12.2018

Zobacz także: Summa Linguae SA Okiem ANALITYKA #36, Sobiesław Kozłowski (06.12.2018)

startupy.tv| Jakub Zygmunt, dollarro.com
Enter Air SA, Grzegorz Polaniecki – Członek Zarządu, Dyrektor Generalny, #318 ZE SPÓŁEK
Comments are disabled