Ultimate Games ustaliło premierę gry "Pro Fishing" na PC na 30 listopada – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / Ultimate Games ustaliło premierę gry „Pro Fishing” na PC na 30 listopada

Ultimate Games ustaliło premierę gry „Pro Fishing” na PC na 30 listopada

Ultimate Games

Ultimate Games

Ultimate Games SA ustaliło datę premiery gry „Pro Fishing” w wersji PC na 30 listopada 2018 r., podała spółka. Spółka zastrzega sobie możliwość zmiany daty premiery gry.

„Gra zostanie wydana w formule ‚Free to play’, co oznacza, że podstawowa wersja gry będzie do pobrania za darmo w sklepie Steam, a monetyzacja gry opiera się głównie na mikropłatnościach zaszytych w grze (wirtualna moneta, zakupy w sklepie etc.). W dniu premiery do sprzedaży trafią dodatkowo 3 płatne dodatki do gry zawierające sprzęt wędkarski tzw. DLC w cenach od 5 do 15 USD tj. ‚Starter Pack’, ‚Pro Fishing Pack’ oraz ‚Sakura Pack’. Ostatni z DLC będzie zawierał licencjonowany sprzęt wędkarski firmy Sakura” – czytamy w komunikacie.

Obecnie trwają zapisy na beta-testy gry, które wystartują pod koniec września br. Zapisy cieszą się sporym zainteresowaniem graczy – obecnie do spółki wpłynęło ok. 2 500 kandydatur na beta-testerów. Beta-testy mają na celu uzyskanie opinii graczy i wskazanie błędów (bugów) wymagających poprawy w grze przed jej wydaniem, podano również.

„W ocenie zarządu data 30.11.2018 r. jest optymalnym terminem na wydanie gry, bowiem na koniec października w sklepie Steam jest organizowana wyprzedaż tzw. Halloween Sale, więc wydanie gry w okresie wyprzedaży (lub bezpośrednio przed lub w krótkim czasie po wyprzedaży) mogłoby negatywnie wpłynąć na jej wyniki sprzedażowe” – czytamy dalej.

O spółce

Ultimate Games SA prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło: ISBnews, 14.09.2018
Zdjęcie: ultimate-games.com

Zobacz także: Nowe podejście do znanego leku

Mateusz Namysł, #28 PODSUMOWANIE MIESIĄCA
Jak polski rząd wspiera ekspansję zagraniczną URSUS
Comments are disabled

FreshMail.pl