Unified Factory kontynuuje wdrożenia platformy CSA
/ Najnowsze / Unified Factory kontynuuje wdrożenia platformy CSA

Unified Factory kontynuuje wdrożenia platformy CSA

Unified Factory

Unified Factory

Unified Factory SA zrealizowało w przeciągu ostatnich miesięcy kilkadziesiąt wdrożeń opartych na funkcjonalnościach platformy Customer Service Automation (produkt UF PRO), poinformował członek zarządu odpowiedzialny za rozwój sprzedaży Marcin Woźniak.

„Pomimo trudnej sytuacji wizerunkowej związanej z nieobecnością prezesa, Unified Factory zrealizowało w przeciągu ostatnich miesięcy kilkadziesiąt wdrożeń opartych na funkcjonalnościach platformy Customer Service Automation (produkt UF PRO). Były wśród nich wdrożenia realizowane zarówno w Polsce (m.in. dla jednego z największych wirtualnych operatorów telefonii komórkowej, firmy z branży ubezpieczeniowej oraz spółek z branży e-commerce), jak i wdrożenia zagraniczne, które były prowadzone za pośrednictwem lokalnych integratorów, działających na rynku irańskim i na Filipinach” – powiedział Woźniak, cytowany w komunikacie.

Wdrożenia obejmowały implementację systemu automatyzującego komunikację między zespołami sprzedażowymi i obsługą klienta (back office), a w przypadku wdrożeń azjatyckich także integrację kanałów komunikacji wraz z social media, wskazano w informacji.

„Obecnie Unified Factory jest w trakcie realizacji kolejnych wdrożeń na rynku polskim, wykorzystujących moduły automatyzujące komunikację, w tym chatbota (m.in. dla dużej spółki z branży wydawniczej), które zostaną zakończone jeszcze w tym kwartale. Ponadto spółka bierze ponadto udział w kilku przetargach (m.in. dla dużego podmiotu z branży outsourcingowej), których wyniki powinny być znane przed końcem września” – czytamy dalej.

O spółce

Unified Factory SA to producent i globalny dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta opartej na rozwiązaniach klasy Customer Service Automation i algorytmach pamięci asocjacyjnej. Od 2016 roku akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

Źródło: ISBnews, 14.08.2018

Zobacz także: Poznajcie pierwszy polski inkubator krypto

Jaki potencjał drzemie w spółce XTPL
Jak pomóc artystom zarabiać więcej na ich sztuce?
Comments are disabled