/ Najnowsze / (18.05.2018) Unified Factory realizuje nowe wdrożenia na Filipinach

(18.05.2018) Unified Factory realizuje nowe wdrożenia na Filipinach

Unified Factory

Unified Factory

Unified Factory SA, pomimo zatrzymania prezesa, kontynuuje bieżącą działalność i realizuje nowe wdrożenia na Filipinach, podała spółka.

„Spółka jest w trakcie kilku wdrożeń na rynku azjatyckim. Jednym z nich jest wdrożenie realizowane dla towarzystwa ubezpieczeniowego zarejestrowanego w Manila/Makati na Filipinach. Wdrożenie przewiduje integrację kanałów sprzedaży i obsługi klienta za pomocą platformy Customer Service Automation. Jednocześnie spółka dostarczy system automatyzujący komunikację między zespołami sprzedażowymi i obsługą klienta (back office). Integratorem w tym projekcie jest międzynarodowy potentat z branży IT, który wspiera sprzedaż produktu Unified także na innych rynkach zagranicznych” – czytamy w komunikacie.

W ostatnich dniach Unified wygrała przetarg na dostawę systemu dla filipińskiego oddziału japońskiego potentata z sektora IT. Przedmiotem wdrożenia będą rozwiązania automatyzujące obsługę klienta i integrujące kanały komunikacyjne wraz z social media, podano również.

„Trzecie zlecenie spółka pozyskała w postępowaniu przetargowym dla lokalnego operatora telekomunikacyjnego na Filipinach. Umowa przewiduje sprzedaż platformy do klientów końcowych operatora, w tym lokalnych dostawców usług na rynku BPO” – czytamy dalej.

Wartość opisanych wdrożeń przekroczy w pierwszym etapie realizacji kilkaset tysięcy dolarów amerykańskich i może ulec zwiększeniu o kolejne zlecenia realizowane w ramach obecnych kontraktów. Równolegle spółka prowadzi intensywne rozmowy w sprawie pozyskania kolejnych zleceń na wdrożenia systemu CSA zarówno na Filipinach, jak i w całym regionie APAC. Ich finalizacji można oczekiwać na przełomie drugiego i trzeciego kwartału, podsumowano w informacji.

Na początku maja sąd nie przychylił się do wniosku o uchylenie dalszego stosowania środka zabezpieczającego wobec prezesa Unified Factory Macieja Oknińskiego, co oznacza, iż prawdopodobnie nie będzie on mógł pełnić swoich obowiązków co najmniej do końca czerwca 2018 roku.

O spółce

Unified Factory SA to producent i globalny dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta opartej na rozwiązaniach klasy Customer Service Automation i algorytmach pamięci asocjacyjnej. Od 2016 roku akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: Subiektywny Flash Giełdowy Sobiesława Kozłowskiego #26

BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: IV. 2018
startupy.tv | Anton Butser, PingDelivery
Comments are disabled

FreshMail.pl