Vivid Games z kolejną udaną premierą. Spółka zakwalifikowana do indeksu sWIG80 – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / Vivid Games z kolejną udaną premierą. Spółka zakwalifikowana do indeksu sWIG80

Vivid Games z kolejną udaną premierą. Spółka zakwalifikowana do indeksu sWIG80

Vivid Games

Vivid Games

Gravity Rider, najnowsza gra z portfolio Vivid Games zadebiutowała w tym tygodniu w sklepach Apple App Store i Google Play. Gra zbiera wysokie oceny graczy.

„Bardzo dobre przyjęcie Gravity Rider przez graczy i prasę bardzo nas cieszy choć nie zaskakuje. Tytuł jest wszechstronnie dopracowany. Wraz ze studiem Fontes – producentem Gravity Rider – planujemy już istotne dla rozwoju produktu aktualizacje.” – mówi Wojciech Mazur Product Owner Gravity Rider po stronie Vivid Games.

Gravity Rider oferuje użytkownikom wysoką jakość oraz szeroki wachlarz ponad 100 trójwymiarowych tras i 10 unikalnych pojazdów. Obok wciągającego trybu solo Vivid Games rozwinęło w grze tryb multiplayer z asynchronicznymi wyścigami 4 graczy i sezonowymi rankingami z nagrodami dla najlepszych. Monetyzacja tytułu oparta jest na sprawdzonych mechanizmach modelu free to play, w tym na monetyzacji reklamowej.

„Vivid Games SA to wyjątkowy zespół, który pomógł mojej grze wejść na światowy poziom. Wprowadzone zmiany pozwolą jej trafić do dużej grupy odbiorców i funkcjonować na rynku przez lata” – podkreśla Alex Petrus – twórca Gravity Rider i CEO Studia Fontes.

Uchwałą GPW, Vivid Games został po raz pierwszy w historii swoich notowań zakwalifikowany do indeksu sWIG80. Korekta indeksu będzie miała miejsce po sesji 21 września.

O spółce

Vivid Games SA jest jednym z najlepszych polskich developerów gier mobilnych. Od ponad dekady tworzy i dostarcza na globalny rynek najwyższej klasy produkty. Największym sukcesem Spółki jest Real Boxing, który jest najlepszą serią bokserską dostępną na platformach mobilnych. Studio zostało uznane za swoje osiągnięcia tytułem „Best Indie Developer”, otrzymało też nagrodę „Best Polish Game of the Year”, oraz prestiżowe wyróżnienie Apple Editors’ Choice. Vivid Games SA jest spółką publiczną, notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i posiada biura w Bydgoszczy i Warszawie.

Źródło: Spółka, 07.09.2018
Zdjęcie: vividgames.com

Zobacz także: CCC SA, Marcin Czyczerski – Wiceprezes Zarządu, #239 PREZENTACJE WYNIKÓW

impact’18: Ewa Wernerowicz, Vivus Finance
Aforti Holding SA, Klaudiusz Sytek – Prezes Zarządu, #307 ZE SPÓŁEK
Comments are disabled