Voicetel Communications rozważa przeniesienie się na GPW, myśli nad dual listingiem
/ Najnowsze / Voicetel Communications rozważa przeniesienie się na GPW, myśli nad dual listingiem

Voicetel Communications rozważa przeniesienie się na GPW, myśli nad dual listingiem

Voicetel Communications

Voicetel Communications

Voicetel Communications SA zastanawia się nad przeniesieniem notowań akcji spółki z NewConnect na GPW, ale nie wyklucza innego scenariusza, w tym dual listing, wynika z wypowiedzi prezesa Dawida Wójcickiego.

„Decyzja o przeniesienia notowań akcji spółki z NewConnect została podjęta, ale w tej chwili skupiamy się jeszcze na prowadzeniu działań zwiększających naszą rozpoznawalność. Pracujemy obecnie nad procesami obsługi m.in. w języku angielskim, niemieckim i francuskim, oraz rozmawiamy z dużymi globalnymi korporacjami. Czy przeniesiemy się na rynek główny GPW, czy będziemy notowani w ramach dual listing także na innej giełdzie – to jeszcze zobaczymy” – powiedział ISBnews Wójcicki w kuluarach konferencji WallStreet w Karpaczu.

Dodał, że opracowany przez firmę interfejs dialogowy Brilliance, który pozwala na automatyczną obsługę klientów dzwoniących na infolinie przedsiębiorstw z dowolnej branży może działać w każdym języku z tym, że jego unikalność polega także na tym, iż ten system trafnie rozpoznaje intencje dzwoniącego, komunikującego się w języku naturalnym.

„Nasze rozwiązania umożliwiające rozumienie ludzkich intencji współpracują także z technologiami Google i Amazon. Niewiele firm może pochwalić się rozwiązaniami na poziomie analogicznym do naszego” – dodał prezes.

Jak wyjaśnił prezes, spółka ma stabilne przychody abonamentowe. „Mamy kilkudziesięciu stałych klientów i kilkudziesięciu, którzy współpracują z nami okazjonalnie w zależności od swoich potrzeb” – dodał.

W I kw. 2018 roku spółka zanotowała 3,5 mln zysku netto przy obrotach na poziomie 5 mln zł.

O spółce

Voicetel Communications SA to spółka technologiczna działająca na polskim rynku usług wspierających działy telefonicznego kontaktu z klientem firm z różnych branż. Akcje spółki są notowane od maja 2016 roku na rynku NewConnect.

Źródło: ISBnews, 01.06.2018

Zobacz także: CCC SA Okiem ANALITYKA #31, Sobiesław Kozłowski

AMBRA zapowiada podwyżkę dywidendy
Subiektywny Flash Giełdowy Sobiesława Kozłowskiego #27
Comments are disabled

FreshMail.pl