Wojciech Szwarc został powołany do zarządu Benefit Systems
/ Kadry / Wojciech Szwarc został powołany do zarządu Benefit Systems

Wojciech Szwarc został powołany do zarządu Benefit Systems

Benefit

Benefit

Rada nadzorcza Benefit Systems podjęła uchwałę w sprawie powołania Wojciecha Szwarca do zarządu spółki. Szwarc będzie odpowiedzialny za relacje z partnerami, poinformowała spółka.”Wzmocnienie zarządu Benefit Systems o nową osobę wpłynie na poprawę efektywności zarządzania spółką. Pan Wojciech Szwarc został powołany do zarządu spółki w ramach awansu wewnętrznego, jest w spółce od 4 lat” – czytamy w komunikacie.

 

Obecnie zarząd spółki składa się z następujących osób: Izabeli Walczewskiej-Schneyder, Emilii Rogalewicz, Adama Radzkiego, Grzegorza Haftarczyka, Arkadiusza Hanszke, Wojciecha Szwarca, podano także.

Wojciech Szwarc rozpoczął pracę w Benefit Systems w 2014 roku uczestnicząc w budowie sieci partnerskiej akceptacji kart MultiSport. Dotychczas zajmował stanowisko dyrektora działu relacji partnerskich. Posiada blisko 20-letnie doświadczenie biznesowe w zarządzaniu zarówno zespołami jak i współpracą z partnerami. W Benefit Systems odpowiada za rozwój sieci partnerskiej a także za programy wsparcia, które spółka kieruje do partnerów programu MultiSport, czytamy także.

Grupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr). Od kwietnia 2011 roku spółka jest notowana na parkiecie głównym GPW.

Źródło: ISBnews 23.07.2018

Zobacz także: Piotr Żółkiewicz, Partner Zarządzający Zolkiewicz & Partners uważa, że inwestorzy nie powinni ufać wskaźnikowi EBITDA. Dlaczego? Posłuchajcie!

Radosław Majdan, Prezes Zarządu Vabun SA przybliża historię marki, najbliższe plany oraz korzyści płynące z debiutu na rynku NewConnect. #BIZNESwDRODZE, odcinek 5, Michał Sadowski, BRAND24 SA
Comments are disabled

FreshMail.pl