Zawarto transakcje w wezwaniu na akcje Polenergii – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / Zawarto transakcje w wezwaniu na akcje Polenergii

Zawarto transakcje w wezwaniu na akcje Polenergii

Polenergia

Polenergia

W wyniku wezwania ogłoszonego przez Dominikę Kulczyk oraz Mansa Investments zawarto transakcje, których przedmiotem było 655 286 akcji spółki Polenergia, podał Santander Biuro Maklerskie jako podmiot pośredniczący w wezwaniu.

„Spółka Mansa Investments sp. z o.o. jako podmiot nabywający nabędzie w dniu rozliczenia transakcji, tj. 25 października 2018 r., prawa ze wszystkich akcji, będących przedmiotem zapisów w odpowiedzi na wezwanie” – czytamy w komunikacie.

17 października Polenergia informowała, że w odpowiedzi na wezwanie ogłoszone przez Dominikę Kulczyk i Mansa Investments na sprzedaż 22 631 790 akcji Polenergii, stanowiących 49,8% kapitału, akcjonariusze złożyli zapisy na sprzedaż ok. 664 tys. akcji spółki, stanowiących ok. 1,46% kapitału.

O spółce

Polenergia SA – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych – jest pionowo zintegrowanym podmiotem specjalizującym się w realizacji projektów począwszy od wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, przez dystrybucję energii elektrycznej oraz gazu, po sprzedaż i obrót energią i świadectwami pochodzenia.

Źródło: ISBNews, 23.10.2018

Zobacz także: ASM Group nie rezygnuje z akwizycji

Wiadomości z Rynku Nieruchomości, odcinek 7: Konrad Okła (19.10.2018)
Szerokie podejście do technologii blockchain w bankowości
Comments are disabled

FreshMail.pl