(27.03.2018) Zobacz Giełdę od środka - GPW zaprasza na Dzień Inwestora Indywidualnego oraz na Dzień Otwarty – inwestorzy.tv
/ Wydarzenia / (27.03.2018) Zobacz Giełdę od środka – GPW zaprasza na Dzień Inwestora Indywidualnego oraz na Dzień Otwarty

(27.03.2018) Zobacz Giełdę od środka – GPW zaprasza na Dzień Inwestora Indywidualnego oraz na Dzień Otwarty

Zobacz Giełdę od środka

Zobacz Giełdę od środka

 • GPW zaprasza 20 kwietnia na Dzień Inwestora Indywidualnego oraz na Dzień Otwarty 21 kwietnia br.
 • To dwudniowe wydarzenie skierowane jest do inwestorów początkujących i zaawansowanych, a także do rodzin z dziećmi, studentów i każdego, kto chce zobaczyć giełdę „od kuchni”

Dni Otwarte Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, odbywające się w tym roku pod hasłem „Giełda Pełna Wartości”, to wyjątkowe wydarzenie. Pierwszego dnia do siedziby giełdy zapraszamy zarówno profesjonalnych, jak i początkujący inwestorów, a drugiego wszystkich, w tym również najmłodszych, którzy chcą na własne oczy zobaczyć warszawską giełdę i dowiedzieć się na czym polega inwestowanie.

Chcemy pokazać, że Giełda to miejsce otwarte dla wszystkich, a samo inwestowanie może być proste. W tym roku nacisk kładziemy przede wszystkim na edukację dzieci. Będziemy w prosty sposób tłumaczyć na czym polega giełda i rynek kapitałowy, pamiętając, że najłatwiej przyswaja się wiedzę w myśl zasady Ignacego Krasickiego „Uczyć bawiąc” – powiedział Marek Dietl, prezes GPW.

Dzień Inwestora Indywidualnego (20 kwietnia) to okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą GPW i wymiany poglądów na temat funkcjonowania rynku. Tego dnia odbędzie się m.in. konferencja, na której pojawią się znani eksperci rynku kapitałowego i specjaliści od inwestowania, którzy przybliżą uczestnikom aktualne tematy giełdowe. Dla inwestorów GPW przygotowała wiele spotkań, wykładów, debat, prezentacji i warsztatów. Będą oni mogli bliżej zapoznać się ze spółkami publicznymi i instytucjami rynku kapitałowego, których stoiska będzie można odwiedzać w giełdowym holu. Wydarzenie jest skierowane do inwestorów indywidualnych, instytucjonalnych, obecnych i potencjalnych emitentów giełdowych, domów maklerskich, Autoryzowanych Doradców, firm doradczych, przedstawicieli innych instytucji rynku kapitałowego i mediów.

W programie m.in:

 • debaty panelowe
 • wystąpienia i warsztaty skierowane do praktyków
 • prezentacje i stoiska spółek z Głównego Rynku, NewConnect i Catalyst
 • spotkania z ekspertami

21 kwietnia GPW zaprasza na Dzień Otwarty do siedziby przy Książęcej wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o giełdzie i rynku kapitałowym. W programie wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, m.in. specjalna debata, wykłady i gra przygodowa. Tego dnia również parking giełdowy zamieni się w strefę z food trakami.

W programie m.in:

 • Dzieci Wiedzą Lepiej – debata z dziećmi o giełdzie
 • Zostaw Dziecko w Depozycie – specjalny pokój zabaw dla najmłodszych
 • wykłady ekspertów o giełdzie i rynku kapitałowym
 • wykłady o giełdzie dla dzieci
 • gra przygodowa Tajemnica Giełdowego Dzwonu
 • filmy o giełdzie i rynku kapitałowym
 • stoiska informacyjne Domów Maklerskich oraz notowanych spółek

Więcej informacji i rejestrację na wydarzenia na: Stronie internetowej i Facebook’u

O spółce

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie to największa giełda regionu Europy Środkowej i Wschodniej, która organizuje obrót na jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków kapitałowych w Europie. GPW prowadzi rynek regulowany dla akcji oraz instrumentów pochodnych, a także alternatywny rynek akcji NewConnect dla spółek wzrostowych. Giełda rozwija także Catalyst – rynek przeznaczony dla emitentów obligacji korporacyjnych i komunalnych. Od lutego 2012 r. częścią Grupy Kapitałowej GPW jest Towarowa Giełda Energii, na której dokonuje się obrót energią elektryczną, gazem ziemnym, prawami majątkowymi oraz gwarancjami pochodzenia i uprawnieniami do emisji dwutlenku węgla. Od 9 listopada 2010 r. GPW jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: OncoArendi Therapeutics wchodzi na giełdę

MEDIACAP wprowadza trzy nowe modele biznesowe
LPP SA, Przemysław Lutkiewicz – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, #194 PREZENTACJE WYNIKÓW
Comments are disabled

FreshMail.pl