+48 601 632 601
/ Najnowsze / Zortrax SA zrobił kolejny krok w stronę debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych

Zortrax SA zrobił kolejny krok w stronę debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych

zortrax

zortrax

Zortrax SA złożył prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), poinformowała spółka. Spółka podtrzymuje plany związane z przeprowadzeniem oferty publicznej i debiutem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). Zortrax będzie pierwszym przedstawicielem branży druku 3D notowanym na GPW.

„Złożenie prospektu emisyjnego w KNF oznacza, że zrobiliśmy ważny krok w drodze na giełdę. Rozwój Zortrax od początku był związany z rynkiem kapitałowym, dlatego wejście na GPW jest dla nas naturalnym kolejnym etapem. Realizacji wspomnianych zamierzeń sprzyja dobra koniunktura w obrębie globalnego rynku druku 3D. Wiemy, jak wykorzystać te pozytywne trendy” – powiedział prezes Rafał Tomasiak, cytowany w komunikacie.

Zortrax SA jest wiodącym graczem na rynku globalnej sprzedaży drukarek 3D. Produkty spółki dostępne są w ponad 80 krajach całego świata. Są to m.in. drukarki 3D Zortrax M200 i 3D Zortrax M300, a także oprogramowanie oraz materiały do druku. W globalnym rankingu organizowanym przez platformę 3D Hubs – kategoria najpopularniejsze drukarki 3D w II kw. 2017 roku, drukarka 3D Zortrax M200 awansowała na 3. miejsce na świecie, a także w rejonie Azji i Pacyfiku.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: Startupy.tv | Lech Kaniuk, iTaxi.pl

Polski Holding Nieruchomości SA, Maciej Jankiewicz – Prezes Zarządu, #267 ZE SPÓŁEK
TAURON Polska Energia SA, Marek Wadowski – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, #266 ZE SPÓŁEK
Comments are disabled

FreshMail.pl