Pierwsza edycja Capital Market Forum
/ Capital Market Forum / Pierwsza edycja Capital Market Forum

Pierwsza edycja Capital Market Forum

Capital Market Forum 2016

Pierwsza edycja Capital Market Forum oraz gali rozdania nagród Rekiny Biznesu odbyła się 25 listopada 2016 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wzięło w niej udział ponad 300 inwestorów, w tym goście z Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz 30 prelegentów.

Data

25
PAŹ 2016

Uczestników

300

Miejsce

GPW
WARSZAWA

Prelegentów

30
Organizowana przez inwestorzy.tv konferencja była areną spotkań oraz wymiany doświadczeń pomiędzy inwestorami, spółkami giełdowymi, biznesem oraz instytucjami związanymi z rynkiem finansowym krajowym oraz zagranicznym. Partnerami głównymi wydarzenia były notowane na GPW Pfleiderer Group, GK Immobile oraz ABC Data.

„Z sukcesem zorganizowaliśmy pierwszą konferencję dla inwestorów, emitentów i całego otoczenia rynku kapitałowego. Chcemy budować silną markę wokół cyklicznego wydarzenia, podczas którego będziemy podsumowywać kolejne okresy, dzielić się najlepszymi praktykami i próbować rozwiązywać problemy dotykające polski rynek kapitałowy.”
– zapowiada Tomasz Krawczyk, Wiceprezes inwestorzy.tv
Podczas wieczornej gali wręczono Rekiny Biznesu za 25-lat działalności warszawskiej giełdy, przyznane przez kapitułę konkursu składającą się z kilkunastu ekspertów rynku kapitałowego, w tym m.in. Jarosława Dominiaka – Prezesa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Emila Łobodzińskiego – Zarządzającego Saturn TFI, Marcina Kuciapskiego – Maklera DM BZ WBK, Mirosława Kachniewskiego – Prezesa Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.
„Wyróżnione osoby i firmy przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego, dbając o jego rozwój, podnosząc jego prestiż i przyciągając na rynek nowych inwestorów. Mamy nadzieję, że nasze wyróżnienia na stałe wpiszą się w świat rynku kapitałowego.”
– dodaje Tomasz Krawczyk, Wiceprezes inwestorzy.tv

Laureaci Rekinów Biznesu

Spółka 25-lecia (kapitalizacja do 250 mln PLN): IZO-BLOK SA,
Spółka 25-lecia (kapitalizacja do 1 mld PLN): QUERCUS TFI SA,
Spółka 25-lecia (kapitalizacja powyżej 1 mld PLN): CCC SA,
Spółka dywidendowa: PZU SA,
Spółka innowacyjna: LIVECHAT SOFTWARE SA,
Eksporter: CD PROJEKT SA,
Inwestor 25-lecia: MICHAŁ SOŁOWOW,
Osobowość 25-lecia: WIESŁAW ROZŁUCKI,
Debiut 25-lecia: PZU SA.

Nagrody specjalne Rekiny Biznesu od Inwestorów

Małgorzata Zaleska – Prezes GPW w Warszawie SA,
Zbigniew Jakubas,
Grupa Azoty SA,
Tauron Polska Energia SA.

Wideorelacja Capital Market Forum 2016

Partnerzy Capital Market Forum 2016

Zobacz także: Capita Market Forum 2017
Comments are disabled