Oferta Stalprofilu na 187 mln zł netto została wybrana w przetargu Gaz-Systemu – inwestorzy.tv
/ Najnowsze / Oferta Stalprofilu na 187 mln zł netto została wybrana w przetargu Gaz-Systemu

Oferta Stalprofilu na 187 mln zł netto została wybrana w przetargu Gaz-Systemu

Stalprofil

Stalprofil

Oferta Stalprofilu, warta 187,27 mln zł netto, została wybrana w przetargu Gaz-Systemu na budowę gazociągu Zdzieszowice-Wrocław, odcinek Brzeg-Zębice-Kiełczów, podał Stalprofil.

„Spółka powzięła informację o wyborze przez Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. z siedzibą w Warszawie oferty złożonej przez Stalprofil S.A., jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych dla inwestycji pn. ‚Budowa gazociągu DN 1000 Zdzieszowice – Wrocław, odcinek Brzeg – Zębice – Kiełczów’ o długości 49,1 km” – czytamy w komunikacie.

Wartość oferty wynosi 187 268 000 zł netto. Realizacja inwestycji powinna nastąpić w terminie 27 miesięcy od dnia zawarcia umowy, podano także.

13 grudnia ub.r. Stalprofil informował, że jego oferta, warta 187,27 mln zł netto, została przez Gaz-System uznana za najlepszą cenowo w przetargu na roboty budowlane w ramach budowy gazociągu Brzeg-Zębiec-Kiełczów.

O spółkach

Stalprofil SA jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2000 roku. W 2016 roku miała 800 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System SA jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce.

Źródło: ISBnews

Zobacz także: startupy.tv | Robert Ługowski, CobinAngels

Prezes SARE o wezwaniu na akcje

Katarzyna Ułasiuk o obowiązkach, jakie RODO nakłada na przedsiębiorców
Comments are disabled